Farmaline

Davidoff - Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
€ 56,04
€ 560,40 / 1 l
Geurvariant: Galbano, Ambra, Vetiver
Inhoud: 100 ml
Verkoop en verzending door
BrandOn Group Srl
Levering binnen 5-7 werkdagen
standaardlevering (gratis)
vanaf € 56,04
  • EAN
    3616305187574
  • Doseringsvorm
    Eau de parfum
  • Fabrikant
    Coty France

Productdetails & verplichte informatie

Ontdek Davidoff Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum 100 ml, een krachtige en houtachtige geur voor mannen.
Productinformatie

Duik in de betoverende wereld van Davidoff Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum 100 ml, een geur die frisheid en mannelijkheid herinterpreteert. Geïnspireerd door de kracht van de oceaan, biedt deze geur een unieke sensorische ervaring. Met een concentratie van 10 tot 20% parfumolie omhult elke spray je in een intense geur die de hele dag aanhoudt. Om deze ervaring te verlengen, combineer je Davidoff Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum met verzorgingsproducten uit dezelfde lijn voor perfecte synergie. De samenstelling van Davidoff Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum 100 ml opent met frisse groene noten van galbanum, wat een verkwikkende toets geeft. In het hart voegt rijk en warm amber diepte en sensualiteit toe, terwijl de basisnoten van vetiver een aardse elegantie bieden. Deze harmonieuze mix maakt dit eau de parfum een ideale keuze voor mannen die op zoek zijn naar een geur die zowel dynamisch als tijdloos is. Door Davidoff Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum te herontdekken, beleef je het verhaal van een legende. Deze geur belichaamt wedergeboorte en kracht, perfect voor elke gelegenheid. Of het nu gaat om een dag op kantoor of een speciale avond, het zal je vergezellen met verfijning en charme, en een onvergetelijke indruk achterlaten.

Vaporizza Davidoff Eau de Parfum Intense Uomo sui punti di pulsazione, compresi i polsi, l’interno dei gomiti, i bicipiti e il petto per un profumo avvolgente che dura per ore ed è perfetto per ogni occasione.
Voor een optimale olfactorische ervaring met Davidoff Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum 100 ml, spray de geur op de pulspunten zoals de hals, polsen en achter de oren. Dit stelt de geur in staat om geleidelijk gedurende de dag te verspreiden en zijn houtachtige en sensuele noten te onthullen.
Alcohol Denat., Aqua/Water/Eau, Parfum/Fragrance, Limonene, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Coumarin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Citral, Ferula Galbaniflua (Galbanum) Resin Oil, Hydroxycitronellal.
Coty France - 14 Rue du Quatre Septembre 75002 Paris France - info@sachadestock.com

Fabrikant

Coty France - 14 Rue du Quatre Septembre 75002 Paris France - info@sachadestock.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

Coty France

Davidoff - Cool Water Reborn Intense Eau de Parfum

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!