Geek & Gorgeous Cheer up
Beschikbaar in volgende formaten
- 30 ml€ 33,00 / 100 ml€ 9,90
- 146 g€ 19,11 / 100 g€ 27,90
- EAN
- 5999566330018
- Doseringsvorm
- Peeling
Productdetails & verplichte informatie
Cheer Up Serum is een ideale eerste stap na het reinigen van de huid. Gebruik het als gezichtstoner, met een wattenschijfje, of giet het in je handen en dep het in de huid. Vermijd het gebied rond de ogen! Afhankelijk van de huidtolerantie kan Cheer Up om de dag of tweemaal per dag worden gebruikt. Voor de meeste huidtypes is één applicatie per dag ideaal. Wacht tot het is opgenomen en breng vervolgens je favoriete serums en vochtinbrengende crèmes aan.
Aqua (water), propaandiol, amandelzuur, salicylzuur, xylitylglucoside, anhydroxylitol, xylitol, sarcosine, butyleenglycol, pentyleenglycol, glucose, xanthaangom, natriumhydroxide, fenoxyethanol.
Fabrikant
Verantwoordelijke persoon in de EU
Geek & Gorgeous Cheer up
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!