Farmaline

So - Lichaamsmist - Oud Silk

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
150 ml
€ 105,13 / 1 l
€ 15,77
Adviesprijs€ 15,78
Verkoop en verzending door
Cosmé'Chic
Levering binnen 5-9 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 3,99)

Kortingsacties

  • EAN
    5018389035860
  • Doseringsvorm
  • Fabrikant
    Sacha Destock

Productdetails & verplichte informatie

Ontdek de Lichaamsmist - Oud Silk 150ml van So...?, een bloemige en oosterse geur die de zintuigen betovert.
Productinformatie

De Lichaamsmist - Oud Silk 150ml van So...? verleidt met een unieke mix van zachtheid en intensiteit. Elke spray verspreidt een zijdeachtige bloemengeur waarin roos- en viooltjesnoten harmonieus samensmelten met een rijk hart van oud en patchouli. Deze verfijnde combinatie omhult de huid met een warme, elegante sluier en biedt een boeiende, verfijnde geur. Perfect voor wie dagelijks een luxueuze bloemige oosterse geur wil dragen. Prikkel je zintuigen met de Lichaamsmist - Oud Silk 150ml van So...?, die de kracht van oudh-hout combineert met oosterse kruiden. Amber- en nootmuskaatnoten creëren een subtiel evenwicht tussen intensiteit en zachtheid, terwijl vanille in de basis een onweerstaanbaar zoet accent toevoegt. Deze omhullende geur is geschikt voor elke gelegenheid, of het nu een avondje uit is of gewoon voor een verfijnd dagelijks gevoel, en voegt luxe toe aan je schoonheidsroutine. De Lichaamsmist - Oud Silk 150ml van So...? valt op door zijn oosterse kruidige geurtype, ideaal voor de winter of momenten waarop je een gedurfde, betoverende geur wilt. De praktische 150ml-fles maakt eenvoudig en regelmatig aanbrengen mogelijk en verandert elk moment in een unieke zintuiglijke ervaring. Verfraai je huid en benadruk je elegantie met deze lichaamsmist die intensiteit, warmte en verfijning combineert.

Breng de Lichaamsmist - Oud Silk 150ml van So aan op een schone, licht vochtige huid voor een optimale geurverspreiding. Spray voorzichtig op nek, armen en decolleté voor een langdurige bloemige en oosterse geur. Ideaal om je dagelijkse routine te verbeteren en te genieten van een betaalbare, betoverende geur.
Alcohol Denat., Aqua ( Water ), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Citral, Limonene.
Sacha Destock - 15 RUE DU GUINDAL 59630 BOURBOURG France - info@sachadestock.com

Fabrikant

Sacha Destock - 15 RUE DU GUINDAL 59630 BOURBOURG France - info@sachadestock.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

Sacha Destock

So - Lichaamsmist - Oud Silk

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.