Farmaline

2=1*: Voordeel berekend op basis van de adviesprijs van de deelnemende producten.

Biotrade Pure Skin Barrier Protect Micellair water voor alle huidtypes

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
€ 51,90 / 1 l
€ 5,19
Verkoop en verzending door
Biotrade Cosmeceuticals
Levering binnen 4-6 werkdagen
Expresslevering (vanaf € 7,99)
  • EAN
    3800221842635
  • Doseringsvorm
    Gezichtswater
  • Fabrikant
    Biotrade Bulgaria Ltd.

Productdetails & verplichte informatie

Verwijdert make-up en onzuiverheden, hydrateert in meerdere lagen en ondersteunt het huidmicrobioom
Productinformatie

Pure Skin Barrier Protect combineert een milde micellaire reiniging met intensieve hydratatieverzorging.

Het HyaClear 7-complex met zeven vormen van hyaluronzuur hydrateert de huid in meerdere lagen, verbetert de elasticiteit en zorgt voor een voller huidbeeld.

Ectoïne kalmeert de huid en beschermt haar tegen uitdroging en omgevingsstress. Prebiotische inuline ondersteunt het natuurlijke huidmicrobioom en versterkt de huidbarrière.

Micellen verwijderen make-up, vuildeeltjes en resten van omgevingsinvloeden bijzonder mild, zonder de huid te irriteren.

De huid voelt schoon, fris en intens gehydrateerd aan en ziet er zichtbaar egaler en stralender uit – zonder trekkerig gevoel of droogheid.

Actieve ingrediënten:

  • HyaClear 7 (zeven vormen van hyaluronzuur) – een complex met verschillende molecuulgewichten dat onmiddellijke en langdurige hydratatie in meerdere huidlagen biedt, de elasticiteit verbetert en de huid zichtbaar voller maakt.
  • Ectoïne – beschermt de cellen tegen uitdroging en omgevingsstress, kalmeert de huid en vermindert roodheid.
  • Inuline (prebioticum) – ondersteunt een gezond huidmicrobioom, bevordert de groei van gunstige huidbacteriën en versterkt de huidbarrière.
  • Micellen – milde reinigingsmoleculen die make-up, overtollig talg en onzuiverheden verwijderen zonder de huid te irriteren.
  • Dieptereiniging voor gezicht, ogen en lippen
  • 7-staps hydratatie voor onmiddellijke en langdurige vochtvoorziening
  • Ondersteunt het huidmicrobioom en de huidbarrière met prebiotische inuline
  • Ectoïne kalmeert de huid en beschermt tegen omgevingsstressoren
  • Geschikt voor de gevoelige huid en ter ondersteuning van de natuurlijke huidbarrière

Geschikt voor dagelijks gebruik, zowel ’s ochtends als ’s avonds. Doordrenk een wattenschijfje met het micellair water en veeg zachtjes over het gezicht, de oogcontouren, de lippen en de hals totdat de huid grondig gereinigd is.

Afspoelen is niet nodig. Breng daarna uw gebruikelijke verzorgingsproducten en hydraterende crème aan.

AQUA, GLYCERIN, SODIUM HYALURONATE, INULIN, ECTOIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, PEG-40 GLYCERYL COCOATE, SODIUM COCETH SULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2-HEXANEDIOL, PENTYLENE GLYCOL, HYDROXYACETOPHENONE, SODIUM CITRATE
Biotrade Bulgaria Ltd. Address - 24 Vartopo Str, Sofia, 1797 email address - info@biotrade.bg

Fabrikant

Biotrade Bulgaria Ltd. Address - 24 Vartopo Str, Sofia, 1797 email address - info@biotrade.bg

Verantwoordelijke persoon in de EU

Biotrade Bulgaria Ltd. Address - 24 Vartopo Str, Sofia, 1797 email address - info@biotrade.bg

Biotrade Pure Skin Barrier Protect Micellair water voor alle huidtypes

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

Meer informatie over reviews.