HomeTHE CEEL Hydraterende Cica Crème
THE CEEL Hydraterende Cica Crème
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
50 ml
€ 298,00 / 1 l
€ 14,90
Adviesprijs€ 19,90
Verkoop en verzending door
WeNatur
Levering binnen 3-6 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 5,95)
- EAN
- 8684149131171
- Doseringsvorm
- Hydraterende crème
- Merk
- the CEEL
- Fabrikant
- The Ceel Kozmatik Ic ve Dis Tic. A.S.
Productdetails & verplichte informatie
Kokos Body Scrub voor een milde reiniging en verzorging van de huid. Voor een glad en zacht huidgevoel.
Cica Crème – Hydraterende Verzorging voor Gezicht en Lichaam
De Cica Crème combineert madecassoside, Centella Asiatica, Arnica Montana, panthenol en natriumhyaluronaat in een uitgebalanceerde verzorgingsformule voor dagelijks gebruik. De crème ondersteunt de hydratatie van de huid en zorgt voor een soepel en verzorgd huidgevoel.
De rijke textuur laat zich gemakkelijk verdelen, trekt prettig in en is geschikt voor gezicht en lichaam. Bij regelmatig gebruik vormt de crème een aanvulling op de dagelijkse huidverzorging en laat de huid glad en verzorgd aanvoelen. Geschikt voor verschillende huidtypes, vooral voor de droge en vochtarme huid.
Belangrijkste eigenschappen
Met madecassoside & Centella Asiatica ; Hydrateert ; Voor gezicht & lichaam ; Droge huid.
Ingrediënten
Arnica Montana-bloemextract, Centella Asiatica-bladextract, Natriumhyaluronaat, Panthenol (Provitamine B5)
Gegevens fabrikant
CEEL KOZMETİK VE GIDA ANONİM ŞİRKETİ Atatürk mahallesi. Dereboyu caddesi. No: 48 ATAŞEHİR/İSTANBUL
E-Mail: info@theceel.com
Telefon: 0546 529 76 45
Fabrikant
CEEL KOZMETİK VE GIDA ANONİM ŞİRKETİ Atatürk mahallesi. Dereboyu caddesi. No: 48 ATAŞEHİR/İSTANBUL
E-Mail: info@theceel.com
Telefon: 0546 529 76 45
Verantwoordelijke persoon in de EU
WeNatur GmbH
THE CEEL Hydraterende Cica Crème
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!