Farmaline

El Nabil - Jenna Parfumextract

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
5 ml
€ 1.126,00 / 1 l
€ 5,63
Adviesprijs€ 7,49
Verkoop en verzending door
Cosmé'Chic
Levering binnen 5-9 werkdagen
standaardlevering (vanaf € 4,99)
  • EAN
    6295199020272
  • Doseringsvorm
  • Fabrikant
    ICONIC PERFUMES GROUP B.V

Productdetails & verplichte informatie

Ontdek Jenna Parfumextract van El Nabil, een sensuele en verfijnde musk in een handig 5 ml-formaat.
Productinformatie

Jenna Parfumextract van El Nabil, in een praktisch 5 ml-formaat, belichaamt elegantie en verfijning. De sprankelende topnoot van sinaasappel prikkelt de zintuigen en leidt naar een uniek bloemig en fruitig hart. Sappige framboos, delicate magnolia, braam, pioenroos en roos creëren een verfijnde harmonie die zich aan elke huid aanpast, waardoor dit parfumextract een persoonlijke en gedenkwaardige geurbeleving wordt. Elke fles van Jenna Parfumextract 5 ml biedt een hoge concentratie, typerend voor nobele parfumextracten. De musk van El Nabil valt op door zijn kracht en duurzaamheid, en biedt een intens geurspoor terwijl het elegant en subtiel blijft. De geur ontvouwt zich geleidelijk op de huid en onthult de rijkdom van de noten met ongeëvenaarde verfijning. Het luxueuze flesontwerp maakt de ervaring compleet. Jenna Parfumextract is verpakt in rookglas, versierd met een gouden frontplaat en een geborstelde gouden dop, en combineert stijl met praktische toepassing dankzij de Roll-On applicator. Het 5 ml-formaat is ideaal voor bijwerkingen onderweg of dagelijks gebruik. Met topnoten van sinaasappel, een bloemig-fruitig hart en een basis van witte musk en vanille is Jenna Parfumextract van El Nabil de perfecte keuze voor wie op zoek is naar een intense, verfijnde en draagbare geur.

Breng Jenna Parfumextract aan op de pulsplaatsen zoals polsen, nek en achter de oren voor een verfijnde, langdurige geur. Het 5 ml Roll-On-formaat maakt nauwkeurige bijwerkingen op elk moment mogelijk. Geniet van de intensiteit en elegantie van El Nabil musk, perfect voor dagelijks gebruik of speciale gelegenheden.
parfum, hexyl cinnamal, benzyl salicylate, limonene, citronellol, linalool, geraniol, isoeugenol, benzyl alcohol, citral, benzyl benzoate
ICONIC PERFUMES GROUP B.V - Kraijenhoffstraat 137A 59630 1018 RG Amsterdam Pays-Bas - contact@el-nabil.com

Fabrikant

ICONIC PERFUMES GROUP B.V - Kraijenhoffstraat 137A 59630 1018 RG Amsterdam Pays-Bas - contact@el-nabil.com

Verantwoordelijke persoon in de EU

ICONIC PERFUMES GROUP B.V

El Nabil - Jenna Parfumextract

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!