Zeer goed reinigend, perfect voor gevoelige huid
van Kristel V. op 21/03/2026
Deze reinigende gel van het merk Marilou is geurloos waardoor hij goed is voor een gevoelige huid. Reinigt en is aangenaam in gebruik.
Beschikbaar in volgende formaten
In één enkele stap wordt de opperhuid mild gereinigd en worden alle onzuiverheden verwijderd. Deze gel met vloeibare textuur is geschikt voor alle huidtypes en kan elke dag, 's ochtends en 's avonds gebruikt worden.
Breng de Reinigende Gel aan op een vochtig gezicht en laat hem schuimen met ronddraaiende bewegingen. Spoel daarna af met schoon water.
Glycerine, Korenbloembloesemwater, Vitamine E
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Deze reinigende gel van het merk Marilou is geurloos waardoor hij goed is voor een gevoelige huid. Reinigt en is aangenaam in gebruik.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".