Farmaline

ELANCYL Energieke schuimende scrub

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
2x150 ml
€ 88,50 / 1 l
€ 26,55
Adviesprijs€ 27,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39
  • Productcode
    F00594655
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Fabrikant
    ACM

Productdetails & verplichte informatie

Exfolieert en reinigt mild
Verdere productinformatie

De set bevat

  • 2x ELANCYL Energising Foaming Scrub 150 ml

Met de Energising Foaming Scrub versterk je de effectiviteit van je afslankbehandelingen.

Dag na dag regenereert de opperhuid zich, waardoor dode cellen zich ophopen op het oppervlak. Daarbij komen nog de vele onzuiverheden uit het milieu die zich op de huid afzetten en een goede celvernieuwing verhinderen. Om dit te verhelpen, is het belangrijk om je huid regelmatig te scrubben!

ENERGISING MOUSHING SCRUB is geformuleerd met:
- Abrikozenpitmicrodeeltjes die een effectieve scrub garanderen die ook zacht is voor de huid.
- Klimop, dat een tonifiërende en drainerende werking heeft op de huid

Resultaat: De huid is ontdaan van dode cellen en andere onzuiverheden en ziet er helderder, zachter, gladder en steviger uit. De huid ademt eindelijk en is klaar voor de afslankende behandelingen van Elancyl.

ENERGISING MOUSHING SCRUB heeft een verzachtende, galenische formule die exfolieert zonder de huid aan te tasten. Als je het product op een natte huid aanbrengt, verandert het snel in een luchtig, romig schuim, waardoor het gemakkelijk aan te brengen is. Met zijn frisse, verkwikkende geur geeft deze behandeling een echt gevoel van welzijn. De huid is onmiddellijk schoon en fluweelzacht.

Toepassing:

In de douche, breng Energising Foaming Scrub aan op de vochtige huid. Gebruik ronddraaiende bewegingen en spoel grondig af. Gebruik 2 tot 3 keer per week om de effectiviteit van je Elancyl afslankroutine te versterken.

Ingrediënten:

WATER (AQUA). NATRIUMLAURETHSULFAAT. GLYCERINE. CELLULOSE ACETAAT. PRUNUS ARMENIACA (ABRIKOOS) ZAADPOEDER (PRUNUS ARMENIACA SEED POWDER). OLETH-10. DECYL GLUCOSIDE. TOCOFERYLACETAAT. ACRYLATEN/C10-30 ALKYLACRYLAAT-CROSSPOLYMEER. ALCOHOL CAPRYLYL GLYCOL CITRAL CITROENZUUR. COCO-GLUCOSIDE. PARFUM. GLYCERYL OLEAAT. GROEN 3 (CI 42053). HEDERA HELIX (KLIMOP) EXTRACT (HEDERA HELIX EXTRACT). HEXYL CINNMAL. GEHYDROGENEERDE PALM GLYCERIDEN CITRATEN. LAURYL BETAÏNE. LINALOOL PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARAAT. FENOXYETHANOL NATRIUMBENZOAAT. NATRIUMCHLORIDE. NATRIUMHYDROXIDE. TOCOPHEROL. TRIDECETH-6. GEEL 5 (CI19140).

ELANCYL Energieke schuimende scrub

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!