HomeAvril Organic Oogpotlood Houtskool
Avril Organic Oogpotlood Houtskool
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
€ 6,91
€ 3,46 / 1 stuks
Inhoud: 2x1 pc(s)
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39- Productcode
- F00591165
- Doseringsvorm
- Stiften
- Fabrikant
- MICROCOSME
Productdetails & verplichte informatie
Voor de oogcontour die ook als eyeliner kan worden gebruikt
Avril Le Crayon Yeux Bio is een make-uppotlood voor de oogcontouren dat ook als eyeliner kan worden gebruikt. Het heeft een ultrazachte textuur voor nauwkeurig en prettig aanbrengen. Het houdt perfect.7,8 mm diameter.Cosmos Organic gecertificeerd door Ecocert Greenlife volgens de Cosmos-norm.Made in France.
Toepassing:
Breng aan op de aanzet van de bovenste en/of onderste wimpers en/of op het slijmvlies. Als er een witte sluier op de stift van het potlood verschijnt, is dit een kristallisatieverschijnsel dat vaak voorkomt bij organische en natuurlijke formules. Dit kleine cosmetische defect is niet van belang. Als deze witte sluier je stoort, slijp dan gewoon je potlood.
Ingrediënten:
Ci 77499, Squalaan, Ricinus Communis Zaadolie , Gehydrogeneerde Castorolie Behenyl Esters, Cera Alba , Copernicia Cerifera Cera , Gehydrogeneerde Olijfolie Stearyl Esters, Oliezuur/Linoleenzuur/Linoleenzuur Polyglyceriden, Ci 77007, gehydrogeneerde palmpitglyceriden, silica, butyrospermum parkii boterextract, kaolien, tocoferol, bisabolol, Helianthus Annuus zaadolie.
Avril Organic Oogpotlood Houtskool
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!