Farmaline

Dr. Hauschka Abrikozen Dagcrème

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar
2x30 ml
€ 806,50 / 1 l
€ 48,39
-22%
Adviesprijs€ 62,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00589693
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Fabrikant
    DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Geeft een doffe, droge huid weer glans, voedt en revitaliseert
Productinformatie
De set bevat
  • 2x Dr. Hauschka Abrikozen Dagcrème 30 ml

Zacht en roze als een abrikoos: de Abrikozen Dagcrème voedt de droge tot zeer droge huid intensief en geeft haar een stralende teint. De samenstelling op basis van abrikoos, avocado en gefermenteerd graanextract stimuleert de hydrolipidenbalans en zorgt voor een gezwollen en frisse huid. De doffe en bleke huid wordt gerevitaliseerd en de huidbarrière wordt versterkt. De subtiel geparfumeerde textuur is rijk zonder de huid te verzwaren en trekt snel in.
  • 100% natuurlijke cosmetica, gecertificeerd door NATRUE (certificaat)
  • Zonder synthetische ingrediënten: geurstoffen, kleurstoffen en conserveermiddelen
  • Zonder minerale oliën, siliconen en PEG
  • Vegan
  • Dermatologisch getest op huidverdraagzaamheid
  • Niet getest op dieren
  • Grondstoffen afkomstig, voor zover mogelijk, uit gecontroleerde biologische of biodynamische teelt en/of Fair Trade
Voor de droge en zeer droge huid
Breng het 's ochtends, nadat u de huid hebt gereinigd en gestimuleerd, gelijkmatig aan op het gezicht, de hals en het decolleté.
Water, avocado-olie, abrikozenpitolie, glycerine, alcohol, jojoba-olie, extract van de wortel van de heemst, ferment van Lactobacillus met haver-, rogge- en tarwezaadextracten, zonnebloemolie, extract van bloem, blad en stengel van Sint-Janskruid, zoete amandelolie, Olea Europaea Fruit Oil, Lecithine, Arachis Hypogaea Oil, Prunus Armeniaca Fruit Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Anthyllis Vulneraria Extract, Daucus Carota Sativa Root Extract, Salvia Triloba Leaf Extract, Rubus Idaeus Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Parfum*, Linalool*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*, Farnesol*, Eugenol*, Astragalus Gummifer-gom, Xanthaangom, Hectoriet, Bentoniet, Cetearylalcohol, Cetearylglucoside.

*afkomstig van natuurlijke etherische oliën

Verpakking
Tube van 30 ml

Dr. Hauschka Abrikozen Dagcrème

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!