Farmaline

Dr. Hauschka Rozen Dagcrème

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x30 ml
€ 806,50 / 1 l
€ 48,39
-18%
Adviesprijs€ 59,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis levering

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00589288
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Fabrikant
    DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Voedt en beschermt de normale, droge en gevoelige huid, die snel reageert en gevoelig is voor roodheid
Productinformatie
De Rozen Dagcrème, een klassieker uit het assortiment van Dr. Hauschka Cosmetica, is geschikt voor het hele gezin. Ze voedt en beschermt de normale, droge en gevoelige huid, evenals de reactieve huid die snel rood wordt.

De vele facetten van de roos hebben ons geïnspireerd tot een samenstelling waarin deze nog krachtiger tot uiting komt. Aan de extracten van wilde rozenbottel, rozenblaadjes en rozenwas hebben we rozenwater en essentiële olie van de Damascenerroos toegevoegd voor een geheel nieuwe harmonie. De kostbare extracten van rozenblaadjes en rozenbottels brengen de huid in balans en versterken de structuur ervan. Karitéboter, rozenblaadjeswas en avocado-olie beschermen tegen uitdroging. De samenstelling op basis van geneeskrachtige planten zoals roos, heemst en sint-janskruid versterkt de huid en stimuleert haar eigen krachten.

De harmoniserende Rozen Dagcrème brengt de talgproductie en het vochtgehalte van de huid in balans. Ze beschermt de huid dankzij de combinatie van de kracht en de zachtheid van de roos.
Een droge, gevoelige, reactieve of rijpere huid.
Breng het product ’s ochtends gelijkmatig aan op het gezicht en de hals, nadat u de huid hebt gereinigd met de Reinigingscrème voor het gezicht en vervolgens hebt versterkt met de Versterkende Lotion. Gebruik ’s avonds een niet-vette nachtverzorging: de Versterkende Lotion of de Intensieve Nachtverzorging. Gebruik voor de rijpere huid aanvullend de specifieke lijn van de Regenererende Verzorgingsproducten van Dr. Hauschka.
Water (Aqua), Arachis Hypogaea (pinda) olie, bijenwas (Cera Alba), Althaea Officinalis wortelextract, Rosa Damascena bloemenwater, Hypericum Perforatum bloem/blad/stengelextract, Butyrospermum Parkii (shea) boter, sorbitanolivaat, Persea Gratissima (avocado) olie, Polyglyceryl-3 polyricinoleaat, geur (Parfum)*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*, Limonene*, Citral*, Farnesol*, Benzyl Alcohol*, Eugenol*, Rosa Damascena-bloemextract, Rosa Canina-vruchtextract, Copernicia Cerifera (Carnauba) Was, Zinksulfaat, Lecithine, Rosa Damascena-bloemwas.*bestanddeel van natuurlijke etherische oliën

Verpakking
Tube 30 ml

119 Reviews van Dr. Hauschka Rozen Dagcrème

4,8van 5 sterren
  • 102
  • 12
  • 2
  • 2
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Top

    van Natalya M. op 08/03/2024

    Goed voor de droge huid

  • Hauska rozencreme

    van etienne d. op 27/02/2024

    een heel zachte huidcreme voormijn echtgenote . Gebruikt ze ook al lang.Ze heeft met deze creme geen last van huiduitslag. Natuurlijk is dit een van de duurdere huidcremes maar zeg nu zelf wat heb je liever jeuk of een voldaan gevoel?

  • Top product

    van Stephanie T. op 31/01/2024

    Heel goed product en heel snel en correct geleverd

  • Ideaal voor droge huid

    van Lydia B. op 19/01/2024

    Deze rijke, lekker geurende crème is ideaal voor mijn droge gezichtshuid (behalve voorhoofd). Als ik de crème eens vergeten ben aan te brengen, dan voel ik dit snel : mijn gezichtshuid begint te 'trekken'. Ik krijg wel eens complimentjes voor het feit dat ik, ondanks mijn leeftijd - 60 - geen rimpels heb. Dat dit gelegen is aan deze crème weet ik niet (ook wel wat erfelijk bepaald, denk ik en ook feit dat ik gezond leef) maar denk wel dat het een rol speelt. En is mooi meegenomen, toch !?

  • Altijd goed

    van Elisabeth C. op 13/01/2024

    Ik gebruik deze crème van dr Hauschka al 6 jaar. Het is een hele voedende crème, perfect voor mijn super droge huid. De formule is wat vettig tijdens het aanbrengen, maar trekt wel goed in. Mijn huid voelt de hele dag gehydrateerd. Pluspunt: mensen schatten mij altijd jonger dan ik ben!

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".