Farmaline

DHC Reinigingsolie voor gezicht en ogen

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x70 ml
€ 190,64 / 1 l
€ 26,69
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    F00586878
  • Doseringsvorm
    Olie
  • Fabrikant
    DHC

Productdetails & verplichte informatie

Verwijdert alle soorten make-up en zuivert de huid onmiddellijk zonder een vettig laagje achter te laten.
Productinformatie
Deze set bevat
  • 2x DHC Reinigingsolie voor gezicht en ogen 70 ml
  • Deze olie is geschikt voor het gezicht en de ogen en verwijdert alle soorten make-up, zelfs waterproof, maar ook onzuiverheden en overtollig talg. Deze in water oplosbare olie emulgeert bij contact met water, waardoor de huid wordt gezuiverd en er geen vettig laagje achterblijft.

    Deep Cleansing Oil verandert het karwei van make-up verwijderen in een waar genot.
    Deep Cleansing Oil is geschikt voor het gezicht en de ogen en verwijdert in één stap alle soorten make-up, zelfs waterproof, evenals onzuiverheden en overtollig talg van de T-zone. De in water oplosbare olie emulgeert bij contact met water en maakt de huid direct zuiver en zacht, zonder een vettig laagje achter te laten. Essentiële rozemarijnolie en olijfolie verzachten en verfrissen de huid.
    Geschikt voor alle huidtypes. Zonder parfum. Zonder kleurstoffen. Parabeenvrij.

    Verwijdert alle soorten make-up en zuivert de huid onmiddellijk zonder een vettig laagje achter te laten.

Verzamel de olie in droge handen.
Masseer zachtjes op een droog gezicht gedurende 30 tot 40 seconden zonder watten te gebruiken.
Spooel grondig af met water.

olea europaea (olijf)-vruchtenolie, caprylic/capric triglyceride, sorbeth-30 tetraoleaat, pentylene glycol, tocoferol, stearylglycyrrhetinaat, rosmarinus officinalis (rozemarijn)-bladolie, fenoxyethanol

DHC Reinigingsolie voor gezicht en ogen

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!