MKL Douchegel - Bio Abricot
Beschikbaar in volgende formaten
- 100 ml€ 22,90 / 1 l€ 2,29
- 200 ml€ 14,95 / 1 l€ 2,99
- 900 ml€ 6,10 / 1 l€ 5,49
- 1000 ml€ 5,99 / 1 l€ 5,99
- Productcode / EAN
- F00541138 / 3760162122411
- Doseringsvorm
- Douchegel
- Fabrikant
- MKL green nature
Productdetails & verplichte informatie
Organische abrikozenpitolie, rijk aan onverzadigde vetzuren (oliezuur), heeft verzachtende en voedende eigenschappen. Het helpt de hydrolipidenfilm van de huid te herstellen.
De belangrijkste actieve ingrediënten:
Organische aloë vera gel: staat bekend om zijn rijkdom aan aminozuren, mineralen en vitaminen, waardoor het ongelooflijke hydraterende, verzachtende, antioxiderende en regenererende eigenschappen heeft.
Arganolie-extract: Dankzij de onverzadigde vetzuren voorkomt arganolie uitdroging en huidveroudering door de hydrolipidenfilm van de huid te herstellen.
Organische abrikozenpitolie: Rijk aan onverzadigde vetzuren (oliezuur), heeft verzachtende en voedende eigenschappen. Het helpt de hydrolipidenfilm van de huid te herstellen.
Voor kinderen vanaf 3 jaar. Vermijd contact met ogen en slijmvliezen. Bij contact grondig uitspoelen met schoon water. Niet doorslikken. Alleen voor uitwendig gebruik.
*Ingrediënten afkomstig uit de biologische landbouw.
**Bewerkt met biologische ingrediënten.
2 Reviews van MKL Douchegel - Bio Abricot
- 2
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!