HomeBeauty & LichaamsverzorgingHaar & HoofdhuidHaarkleuringKleuringLes 3 Chênes Color & soin 5G licht goudbruin
Les 3 Chênes Color & soin 5G licht goudbruin
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
3x135 ml
€ 61,21 / 1 l
€ 24,79
Adviesprijs€ 24,99
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 135 ml€ 6,51 / 100 ml€ 8,79
- 2x135 ml€ 62,93 / 1 l€ 16,99
- 3x135 ml€ 61,21 / 1 l€ 24,79Adviesprijs€ 24,99
- Productcode
- F00535864
- Doseringsvorm
- Crème
- Fabrikant
- LES 3 CHENES
Productdetails & verplichte informatie
Permanente kleuring met plantenextracten
Color & Soin®, een permanente haarkleuring met plantenextracten, is ontwikkeld met krachtige natuurlijke actieve ingrediënten die de gezondheid van het haar respecteren. Dankzij de ammoniakvrije – parabeenvrije- resorcinolvrije- siliconenvrije en dermatologisch geteste formule is het perfect geschikt voor zelfs de meest gevoelige hoofdhuid!
Toepassing:
- Giet de inhoud van het flesje kleurstof met plantenextracten in het flesje kleurfixeermiddel.
- Schroef de dop van het applicatieflesje voorzichtig los en schud krachtig tot een homogeen mengsel is verkregen.
- Verdeel over het hele haar
Om het mengsel gelijkmatig te verdelen, verdeel je het haar in vier zones met een kam en breng je het mengsel voorzichtig aan op de haaraanzet. Verdeel het mengsel vervolgens over de hele lengte van het haar en zorg ervoor dat je het volledige mengsel gebruikt voor het beste resultaat. Kneed om al het haar grondig te impregneren en laat het 20 minuten inwerken (35 tot 40 minuten als wit haar moeilijk te dekken is).
- Gerichte toepassing op de haaraanzet
Voor een onderhoudskleuring breng je het mengsel aan op de haaraanzet en laat je het 25 minuten inwerken.
- Voordat je het product uitspoelt, emulgeer je het met een beetje warm water en masseer je het met ronddraaiende bewegingen in.
- Na de eerste keer spoelen en totdat het water helder is, breng je de haarbalsem (in de verpakking) aan om de kleur te stabiliseren.
- Masseer het haar zachtjes gedurende 2 minuten. Ga ten slotte verder met de laatste spoeling.
Ingrediënten:
Teinture : Aqua, PEG-2 oleamine, cocamide DEA, alcohol denat, propyleenglycol, oliezuur, ethanolamine, natriumsulfiet, p-fenyleendiamine, 4-chloororesorcinol, tetranatrium EDTA, gehydrolyseerd plantaardig eiwit, natriumascorbaat, parfum, 2-amino-4-hydroxyethylaminoanisoolsulfaat, NN-bis 2-hydroxyethyl-p-fenyleendiaminesulfaat, M-aminofenol, 4-amino-2-hydroxytolueen. Fixer: Aqua, waterstofperoxide, cetylalcohol, cetearylalcohol, laureth-3, ceteareth-20, oxychinoline sulfaat. Haarbalsem: Aqua, quaternium-83, Rosmarinus officinalis, Eucalyptus globulus, imidazolidinyl urea.
4 Reviews van Les 3 Chênes Color & soin 5G licht goudbruin
5van 5 sterren
- 4
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!