Boho Tweefasen Make-up Remover voor Gezicht en Ogen
Beschikbaar in volgende formaten
- 100 ml€ 69,90 / 1 l€ 6,99
- 2x100 ml€ 64,95 / 1 l€ 12,99
- Productcode / EAN
- F00422454 / 3760220177797
- Doseringsvorm
- Lotion
- Fabrikant
- GROUPE LEA NATURE
Productdetails & verplichte informatie
De tweefasen make-up remover verwijdert make-up van gezicht en ogen effectief en zacht. De formule is geschikt voor alle huid- en oogtypen, zelfs voor de meest gevoelige en dragers van contactlenzen. Verrijkt met abrikozenpitolie, verwijdert het olieachtige deel make-up en onzuiverheden van ogen en gezicht, terwijl het een comfortabel gevoel achterlaat. Het waterige deel, bestaande uit biologische kaasjeskruidbloesemwater, verfrist en kalmeert de huid en verwijdert de laatste make-upresten. Geurvrij en zonder afspoelen, laat de tweefasen make-up remover geen vettig laagje achter na gebruik.
- Effectieve reiniging, maar zacht voor de huid
- Prikt niet in de ogen
- Laat geen vettig laagje achter
- 99% ingrediënten van natuurlijke oorsprong
- Gemaakt in Frankrijk
- Biologisch en vegan gecertificeerd
- Flesje gemaakt van 100% gerecycled materiaal
Schud de fles totdat de twee fasen goed gemengd zijn.
Breng met een watje aan op het gehele gezicht en de ogen met ronddraaiende bewegingen.
Herhaal dit totdat alle make-up volledig is verwijderd.
Niet afspoelen.
AQUA/WATER/EAU, DODECANE, MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT*, GLYCERIN, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL*, BENZYL ALCOHOL, LEVULINIC ACID, SODIUM LEVULINATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM HYDROXIDE, LACTIC ACID.
"Afkomstig uit biologische landbouw"
Boho Tweefasen Make-up Remover voor Gezicht en Ogen
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!