CCD Netline Ontkleuringscrème voor de Gevoelige Huid Gezicht & Lichaam
- Productcode / EAN
- F00243560 / 3700111400085
- Doseringsvorm
- Huidcrème
- Fabrikant
- Laboratoire CCD
Productdetails & verplichte informatie
CCD Netline Ontkleuringscrème voor de Gevoelige Huid is ontwikkeld om ongewenste gezichts- en lichaamshaartjes minder zichtbaar te maken. De ontkleurende werking helpt donkere haartjes lichter te maken, zodat ze minder opvallen zonder dat ze verwijderd hoeven te worden.
De crème is bedoeld voor gebruik op de gevoelige huid en biedt een alternatief voor ontharen. Geschikt voor zones van het gezicht en lichaam waar ongewenste haartjes zichtbaar zijn.
- Reinig de te ontkleuren huidzone met koud water en dep voorzichtig droog.
- Meng in het bijgeleverde schaaltje gelijke hoeveelheden van crème A (wit) en crème B (roze). Roer met de spatel tot het mengsel een gelijkmatige kleur heeft en er geen witte resten meer zichtbaar zijn.
- Bedek de haartjes volledig met het mengsel en laat 5 minuten inwerken.
- Controleer op een klein gedeelte of de haartjes voldoende ontkleurd zijn. Laat indien nodig nog 5 minuten inwerken. Overschrijd de totale inwerktijd van 10 minuten niet.
- Spoel de behandelde huid grondig af met lauw water, zonder te wrijven.
- Dep de huid voorzichtig droog met een handdoek.
AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, HYDROGEN PEROXIDE, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, CETETH-20, STEARETH-20, PARFUM, PHOSPHORIC ACID, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, SODIUM STANNATE, ETHANOLAMINE, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, CI 77491.
CCD Netline Ontkleuringscrème voor de Gevoelige Huid Gezicht & Lichaam
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!