SkinCeuticals Retexturing Activator Exfoliërend serum met hyaluronzuur
Beschikbaar in volgende formaten
- 30 ml€ 250,80 / 100 ml€ 75,24
- 2x30 ml€ 232,93 / 100 ml€ 139,76
- Productcode / EAN
- F00016182 / 0635494327205
- Doseringsvorm
- Concentraat
- Fabrikant
- L'OREAL
Productdetails & verplichte informatie
Retexturing Activator is een hydraterend en exfoliërend corrigerend serum met hyaluronzuur. Het is ideaal om een doffe teint weer te laten stralen, gelaatstrekken glad te strijken, de huidtextuur te egaliseren en de opperhuid te hydrateren. Geschikt voor alle huidtypes.
Retexturing Activator is een uitstekend alternatief voor fruitzuur- of retinolpeelings voor mensen met een gevoelige, reactieve huid.
Samengesteld zonder olie, kleurstof, parfum, gluten of siliconen.
Belangrijke informatie:
- Samengesteld in een effectief, niet-vettig serum dat geschikt is voor alle huidtypes.
Toepassing:
Breng twee keer per dag 4 tot 6 druppels aan op het gezicht, hals en decolleté en vermijd daarbij de oogcontouren, of volg de instructies van je huidspecialist.</
Ingrediënten:
Belangrijkste werkzame bestanddelen
25% hydroxyethyl urea/aminosulfonzuurverbinding
Kombuchka
Hyaluronzuur
Samenstelling
AQUA / EAU - HYDROXYÉTHYL URÉE - ACIDE HYDROXYÉTHYLPIPÉRAZINE ÉTHANE SULFONIQUE - PENTYLÈNE GLYCOL - SACCHAROMYCES/XYLINUM/ FERMENT DE THÉ NOIR - GLYCÉROL - HYALURONATE DE SODIUM - MÉTHYLPARABÈNE - PHÉNOXYÉTHANOL.
SkinCeuticals Retexturing Activator Exfoliërend serum met hyaluronzuur
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!