Cattier Reinigingsschuim Gelaat
Beschikbaar in volgende formaten
- 150 mlMomenteel niet beschikbaar
- 2x150 mlMomenteel niet beschikbaar
- Productcode / EAN
- F00011390 / 3283950911511
- Doseringsvorm
- Schuim
- Merk
- CATTIER
- Fabrikant
- PIERRE CATTIER SAS
Productdetails & verplichte informatie
Dit reinigingsschuim reinigt de tere huid van het gezicht in de diepte. De ultralichte textuur verandert in een fijn, luchtig schuim voor een zachte reiniging. Dit schuim, rijk aan tarweproteïnen, krachtige hydraterende en voedende actieve bestanddelen en organisch rozen- en korenbloemwater, met zijn frisse en delicate geur, zuivert en verzacht de huid en respecteert daarbij haar natuurlijke evenwicht. Perfect gereinigd, is de huid gezond, helder en geoxygeneerd.
Samenstelling
Bio rozenbloemenwater: verzachtend, hydraterend, verfrissend, zuiverend en adstringerend, tonifiërend en verstevigend voor de huid
Bio korenbloemwater: verfrissend, ontzwellend en verzachtend
Glycerine (plantaardige oorsprong): hydraterend, gladmakend en verzachtend
Tarweproteïnen: beschermende, voedende, vochtinbrengende en regenererende bestanddelen die de huid haar elasticiteit en stevigheid teruggeven.
Houd de fles rechtop en druk op de pomp om een dosis schuim te verkrijgen. Aanbrengen op de natte huid van het gezicht en de hals en spoel grondig af.
Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Rosa Damescena Distillate*, Centaurea Cyanus Extract*, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Hydrolyzed Wheat Protein, Lactic Acid, Parfum, Limonene, Linalool.
1 Review van Cattier Reinigingsschuim Gelaat
- 1
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!