DÉCLARÉ Ocean's Best Intensief hydraterend masker
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x75 ml
€ 430,62 / 1 l
€ 96,89
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 75 ml€ 462,53 / 1 l€ 34,69
- 2x75 ml€ 443,93 / 1 l€ 66,59
- 3x75 ml€ 430,62 / 1 l€ 96,89
- Productcode
- CH90017661
- Doseringsvorm
- Masker
- Fabrikant
- Juvena Marlies Möller AG
Productdetails & verplichte informatie
Declare Oceans Beste Hydraterende Masker
De set bevat
- 3x DECLARÉ Ocean's Best Intensief hydraterend masker 75 ml
DÉCLARÉ Ocean's Best Intensief hydraterend masker
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!