Farfalla Hulp tegen depressie, mengeling van aroma's
Beschikbaar in volgende formaten
- 5 ml€ 305,80 / 100 ml€ 15,29
- 3x5 mlHelaas bieden wij dit artikel niet aan.
- Productcode
- CH90015102
- Doseringsvorm
- Fabrikant
- Farfalla Essentials AG
Productdetails & verplichte informatie
Breng enkele druppels aan in een diffuser of aroma‑verdamper om de geur subtiel door de ruimte te verspreiden. Je kunt ook een paar druppels op een zakdoek of aromapad doen en diep inhaleren voor een moment van rust en positieve sfeer. Vermijd contact met ogen, slijmvliezen en gebruik niet onverdund op de huid.
Essentiële oliën (100% puur en natuurlijk) zoals Atlas Cedar (Cedrus atlantica) *, Neroli (Citrus aurantium var. amara) *, Jasmine Oil/Extract (Jasminum officinale) *, Vanilla (Vanilla planifolia) *, Mandarin (Citrus reticulata) * en mogelijk andere 100% natuurlijke essentiële oliën. (*Ingrediënten uit gecontroleerde biologische landbouw)
Farfalla Hulp tegen depressie, mengeling van aroma's
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!