GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert Sonnenspray SPF50+ x3
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
3x150 ml
€ 132,64 / 1 l
€ 59,69
Onmiddellijk leverbaar
Gratis leveringBeschikbaar in volgende formaten
- 150 ml€ 142,60 / 1 l€ 21,39
- 2x150 ml€ 136,63 / 1 l€ 40,99
- 3x150 ml€ 132,64 / 1 l€ 59,69
- Productcode
- CH90010326
- Doseringsvorm
- Zonnecrème
- Fabrikant
- L'Oréal Suisse SA
Productdetails & verplichte informatie
1 Review van GARNIER Ambre Solaire Sensitive Expert Sonnenspray SPF50+ x3
5van 5 sterren
- 1
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!