Nanolash Step 2 Neutralisator voor lifting en laminering
Beschikbaar in volgende formaten
- 0,5 ml€ 2.574,00 / 100 ml€ 12,87
- 2x0,5 ml€ 2.420,00 / 100 ml€ 24,20
- 3x0,5 ml€ 2.342,67 / 100 ml€ 35,14
- Productcode / EAN
- CH90006173 / 5905669547659
- Doseringsvorm
- Lotion
- Fabrikant
- Trendmarkt Sp. z o.o. S.K.A
Productdetails & verplichte informatie
Onmisbaar om het effect van de wimperlifting te verlengen!
De Nanolash Step 2 Fix-lotion is een onmisbaar product om de nieuwe structuur van de wimpers te fixeren. Deze neutraliserende lotion sluit de cuticula van de wimpers en verlengt tegelijkertijd het effect van de liftingbehandeling. Met deze lotion kunt u uw wimpers tijdens de wimperlifting- en lamineringbehandeling revitaliseren dankzij de voedende stoffen in de formule. Druivenpitolie en glycerine hydrateren de wimpers en voorkomen vochtverlies. Bovendien bevorderen deze stoffen de regeneratie van de wimpers.
Toepassing:
Breng dit product direct aan nadat je de formule Step 1 Lift hebt verwijderd.
Breng de Step 2 Fix-lotion aan vanaf de wimperaanzet, op ongeveer 1 mm van de slijmvliesrand van het ooglid. Dit product mag niet op de uiteinden van de wimpers worden aangebracht.
Laat het product 7 tot 10 minuten inwerken, afhankelijk van de conditie van de wimpers.
Verwijder het daarna met een wattenschijfje of applicator.
De verpakking bevat 10 sachets met neutraliserende lotion voor het liften en lamineren van de wimpers.
Ingrediënten:
Nanolash Step 2 Neutralisator voor lifting en laminering
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!