Farmaline

Eucerin® Zonnebescherming Olie Controle Gel-Creme SPF 50+

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
2x50 ml
€ 304,90 / 1 l
€ 30,49
-45%
Adviesprijs€ 55,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode
    CH90001119
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    SA Beiersdorf NV

Productdetails & verplichte informatie

Eucerin® Zonnebescherming Olie Controle Gel-Creme SPF 50+. Bescherming tegen zonnestralen voor de gevoelige huid
Productinformatie

Eucerin Sun Gel-Creme Oil Control SPF 50+ biedt een zeer hoge UV-bescherming met een anti-glanseffect. De teint wordt duurzaam gematteerd en de glans van de huid wordt versneld met een onmiddellijk effect. De ultrazachte textuur geeft de huid een weldadig gevoel. Niet comedogeen. Geurvrij.

De innovatieve formule biedt zeer effectieve, onmiddellijke bescherming tegen UV-schade - in de bovenste en onderste lagen van de huid.- Het zeer effectieve, lichtstabiele UVA/UVB-filtersysteem biedt betrouwbare bescherming tegen zonnebrand. Voldoet aan de eisen van de EU en Cosmetics Europe - The Personal Care Association (voorheen Colipa) - Glycyrrhyltininezuur beschermt DNA door ondersteuning van de huideigen DNA-beschermings- en herstelmechanismen - Celbescherming dankzij een hoge concentratie glycyrrhyltininezuur - Glycyrrhyltininezuur beschermt DNA door ondersteuning van de huideigen DNA-beschermings- en herstelmechanismen - Glycyrrhyltininezuur beschermt DNA door ondersteuning van de huideigen DNA-beschermings- en herstelmechanismen - Glycyrrhyltininezuur beschermt DNA door ondersteuning van de huideigen DNA-beschermings- en herstelmechanismen Celbescherming dankzij licochalcone A - een effectieve antioxidant die huidcellen beschermt tegen schade veroorzaakt door vrije radicalen.Tegelijkertijd verbetert de nieuw ontwikkelde Oil Control-technologie, die het serum reguleert met L-carnitine, de uitstraling van de huid.

SPF 50+, snelle absorptie, anti-glanseffect

Indicatie
Deze crè

Deze niet-vette, snel absorberende crème is ideaal voor de gecombineerde huid die gevoelig is voor onzuiverheden. Ook geschikt voor de gevoelige huid. Een zonnecrème voor het gezicht met een ultralichte textuur die een hoge UV-bescherming combineert met een langdurig anti-glanseffect.
Breng de zonnebescherming royaal aan voor blootstelling aan de zon. - Laat volledig intrekken en vermijd direct contact met textiel en harde oppervlakken om verkleuring te voorkomen. - Regelmatig opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen, transpireren of afdrogen, om de bescherming te behouden. - Kleine hoeveelheden aanbrengen verminderen de doeltreffendheid van de bescherming. - Vermijd overmatige blootstelling aan de zon - Zelfs zonneproducten met een hoge beschermingsfactor bieden geen volledige bescherming tegen UV-stralen - overmatige blootstelling aan de zon vormt een ernstig gezondheidsrisico. - Bescherm baby's en jonge kinderen tegen directe blootstelling aan de zon. - Vermijd contact met de ogen.
AQUA, HOMOSALAAT, POLYMETHYLSILSESQUIOXAAN, BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHAAN, ETHYLHEXYLSALICYLAAT, OCTOCRYLENE, ALCOHOL DENAT, TAPIOCAZETMEEL, FENYLBENZIMIDAZOOLSULFONZUUR, CYCLOMETHICONE, BEHENYLALCOHOL, CETEARYLALCOHOL, METHYLPROPAANDIOL, SILICIUMDIMETHYLSILYLAAT, GLYCERINE, CARNITINE, GLYCYRRHETINEZUUR , GLYCYRRHIZA INFLATA-WORTELEXTRACT, NATRIUMSTEAROYLGLUTAMAAT, ACRYLATEN/C10-30 ALKYLACRYLAATCROSSPOLYMEER, NATRIUMCARBOMEER, XANTHAANGOM, FENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERINE, TRINATRIUMEDTA, NATRIUMCHLORIDE

194 Reviews van Eucerin® Zonnebescherming Olie Controle Gel-Creme SPF 50+

4,8van 5 sterren
  • 164
  • 27
  • 2
  • 1
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Fijne zonnecreme

    van Annelies M. op 27/07/2025

    Deze niet vette crème trekt snel in en laat geen witte of vette laag achter. Hij heeft een aangename gel textuur. Mijn gevoelige huid reageert er niet allergisch op. Ik gebruik hem al jaren en koop hem altijd weer terug opnieuw. De geur vind ik iets minder aangenaam, maar dat is persoonlijk.

  • Prima product

    van Heidi M. op 12/05/2025

    Mijn tiener brengt deze zonnecrème dagelijks aan op het gelaat. Het product doet wat het belooft: matterend effect, hij krijgt er geen puistjes van en is beschermd tegen zonnebrand. Ook de geur is neutraal, wat belangrijk is op je gezicht. Het is niet goedkoop voor zo'n klein flesje, maar de kwaliteit is wel precies wat we zochten.

  • Suncream

    van Alicia L. op 18/04/2025

    Die beste aller je getesteten Sonnencremes. Die Textur ist Nürburgring leicht und lässt sich gut auftragen. Sie zieht schnell ein, sodass man sie gut schichten kann. Sie lässt die Haut nicht so schnell fetten wie andere Cremen. Der Preis geht wirklich in Ordnung, wenn man diese mit anderen vergleicht. Gerne wieder !

  • prima product

    van Kelsey W. op 06/08/2024

    Het product werkt prima. Je huid voelt helemaal niet vettig na het aanbrengen. Ik heb helaas een heel gevoelige huid en heb toch een lichte allergische reactie gekregen. Heel jammer want van het product zelf was ik zeer tevreden.

  • Topproduct

    van Brigitte V. op 06/05/2024

    Zeer tevreden van. Gebruik deze al jaren voor mijn gezicht. Maakt mijn huid niet plakkerig en absorbeert heel snel in mijn huid. Sindsdien veel minder last van puistjes en onzuiverheden. Zeker een aanrader voor iedereen die last heeft van vette huid. Daarnaast ook een handig flesje die niet lekt en een handig pompsysteem.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".