FARFALLA® Biologische rozenbloesem-plantenextract
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
75 ml
€ 165,20 / 1 l
€ 12,39
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 75 ml€ 165,20 / 1 l€ 12,39
- 500 ml€ 103,58 / 1 l€ 51,79
- Productcode / EAN
- CH07269426 / 7612534060684
- Doseringsvorm
- Doseerspray
- Fabrikant
- FARFALLA
Productdetails & verplichte informatie
Voor de verzorging van de gevoelige en geïrriteerde babyhuid
Het meest gewaardeerde en doeltreffende hydrolaat, verkregen door destillatie van Damascenerrozen. Het edele hydrolaat van biologische rozenbloemen wordt op vele gebieden gebruikt en is een onmisbaar hulpmiddel bij de verzorging van de gevoelige en geïrriteerde huid van baby’s.
Indicatie
Voor de verzorging van de gevoelige en geïrriteerde babyhuid.
Gebruik
Rechtstreeks op de gewenste huidzones verstuiven. Koel bewaren. Voor babyverzorging: bij een pijnlijke billen of geïrriteerde huid onverdund verstuiven en laten drogen; voeg 2 eetlepels toe aan het badwater van de baby. Tip: bij vermoeide, droge, rode of gezwollen ogen, verstuif biologisch rozenbloesemhydrolat op 2 watjes en leg deze op de gesloten ogen.
Ingrediënten
BLOEMENWATER VAN ROSA DAMASCENA*, LEUCONOSTOC-FILTRAAT/RADISWORTELFERMENT, AQUA, CITRONELLOL**, GERANIOL**, FARNESOL**. *gecertificeerd biologisch, **onderdeel van het natuurlijke bloemenwater
FARFALLA® Biologische rozenbloesem-plantenextract
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!