Essence of Nature Premium Navulling voor kamerparfum Grapefruit & Kiwi
- Productcode / EAN
- CH06318163 / 7640139133670
- Doseringsvorm
- Vloeistof
- Fabrikant
- Provalora CS AG
Productdetails & verplichte informatie
De Essence of Nature Premium Refill 500ml met grapefruit- & kiwigeur is een hoogwaardige navulling voor huisparfum, op basis van natuurlijke grondstoffen, die een verfrissende geur creëert in woonruimtes en kantoren. Gemaakt in Zwitserland en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.
- Natuurlijke geurcompositie op basis van grapefruit en kiwi
- Creëert een verfrissende en stimulerende sfeer
- Gemaakt in Zwitserland volgens de Zwitserse wetgeving
- Duurzame navulfles om te hergebruiken met geurstokjes, roomsprays of decoratieve geurbloemen (Sesbania)
De Premium navullingen van Essence of Nature maken het mogelijk om uw huisparfumproducten voordelig en milieuvriendelijk bij te vullen. De natuurlijke geurnoten zorgen voor een aangename en langdurige geurervaring.
Giet de inhoud van de navulfles voorzichtig in uw favoriete geurverspreider, zoals geurstokjes, kamerparfums of Sesbania-geurbloemen. Zorg ervoor dat de geur gelijkmatig door de kamer wordt verspreid voor een optimale geurbeleving.
Essence of Nature Premium Navulling voor kamerparfum Grapefruit & Kiwi
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!