Garancia En Deux Coups de Baguette – Reinigingscrème voor gezicht en ogen
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
120 g
€ 159,92 / 1 kg
€ 19,19
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39- Productcode / EAN
- CH05018602 / 3401399594830
- Doseringsvorm
- Crème
- Fabrikant
- Sauvin Schmidt International SA
Productdetails & verplichte informatie
Anti-aging reinigingscrème tegen een trekkerig gevoel voor gezicht en ogen - Inclusief een zacht doekje
Garancia "En Deux Coups de Baguette" is een zacht smeltende reinigingscrème, verrijkt met anti-aging en kalmerende actieve bestanddelen. Het verwijdert make-up van het gezicht en de ogen op doeltreffende wijze, zonder de hydrolipidenlaag van de huid aan te tasten. De gepatenteerde formule combineert plantaardige extracten (cacao, zoete amandel, kamille, Ulva lactuca-zeewier) met een milde reinigingsbasis voor een schone, comfortabele en stralende huid. Geur "Rose d’Antan".
Inclusief een zwart katoenen doekje.
Inclusief een zwart katoenen doekje.
Gebruik
Op de droge huid aanbrengen en zachtjes inmasseren. Bevochtig het meegeleverde doekje met lauw water en spoel het vervolgens af. ’s Ochtends en ’s avonds gebruiken.
Voor uitwendig gebruik. Vermijd direct contact met de ogen. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Voor uitwendig gebruik. Vermijd direct contact met de ogen. Buiten bereik van kinderen bewaren.
Ingrediënten
- Deux Coups de Baguette: Aqua (Water/Eau), capryl/capric-triglyceride*, cetearylalcohol*, Theobroma cacao (cacao) zaadboter*, cetylesters*, glycerine*, Cera Alba (bijenwas/cire d’abeille), glycerylstearaat*, parfum (geur), Rosa Damascena-bloemenwater*, Ulva Lactuca-extract*, natriumlauroylglutamaat*, stearinezuur*, xanthaangom*, montmorilloniet*, natriumglutamaat*, laurinezuur*, citronellol, geraniol, citroenzuur.
* van natuurlijke oorsprong.
- Handdoek: 100% katoen.
* van natuurlijke oorsprong.
- Handdoek: 100% katoen.
Garancia En Deux Coups de Baguette – Reinigingscrème voor gezicht en ogen
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!