Farmaline

Dr. Hauschka Bodymilk Kweepeer

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
10 ml
Helaas bieden wij dit artikel niet aan.
  • Productcode / EAN
    9999986 / 4020829009219
  • Doseringsvorm
    Melk
  • Merk
    Dr. Hauschka
  • Fabrikant
    DR. Hauschka Kostmetik / WALA Heilmittel GmbH

Productdetails & verplichte informatie

Een verfrissende, beschermende en hydraterende bodylotion met kweepeer extract.
Productinformatie
Ingetogen en bescheiden, de subtiele geur van Bodymilk Kweepeer helpt onze aandacht te houden bij de dingen die er écht toe doen en laat ons krachtig in het leven staan. De verzorgende bodymilk heeft op de huid een opbouwende en stabiliserende werking. De kweepeer – in de bodymilk verwerkt met een extract van kweepeerzaden – is een natuurtalent op het gebied van vochtregulering. Het extract geeft zijn talent door aan de huid. Kweepeer hydrateert de huid en helpt tegelijkertijd, samen met hoogwaardige oliën, deze tegen uitdroging te beschermen. Extracten van verstevigende sleedoorn en versterkende salie brengen de huid in zijn natuurlijke evenwicht.

Kwaliteit
-natuurzuivere en biologische cosmetica, NATRUE en/of BDIH gecertificeerd
-bevat geen synthetische geurstoffen en conserveringsmiddelen
-dermatologisch getest op verdraagzaamheid
-grondstoffen zijn zoveel mogelijk afkomstig van gecontroleerde biologische teelt, dragen het Demeter-keurmerk of zijn afkomstig van Fair Trade projecten
-bevat geen parfum

Een verfrissende, beschermende en hydraterende bodylotion met kweepeer extract.

Breng Bodymilk Kweepeer na een douche of bad dun op de huid aan. De bodymilk wordt snel opgenomen door de huid.

Water (Aqua), Pyrus Cydonia Seed Extract, Alcohol, Prunus Spinosa Fruit Extract, Prunus Spinosa Flower Extract, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract, Lysolecithin, Fragrance (Parfum), Citral*, Citronellol*, Limonene*, Geraniol*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Eugenol*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Algin, Xanthan Gum, Lecithin, Silica. *component of natural essential oils

1 Review van Dr. Hauschka Bodymilk Kweepeer

5van 5 sterren
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • van Hermien B. op 18/04/2017

    Gebruik dr. Hauschka al heel lang. Farmaline is qua prijs het voordeligst. Had de bodymilk met kweepeer nog niet geprobeerd, gebruik al heel lang de gezichtscrème met kweepeer en ben daar zeer tevreden over. De bodymilk is ook erg goed. De huid glanst ook een beetje. Dat vind ik op mijn benen een fraai gezicht.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".