HomeBeautyHuidverzorgingLichaamshygiëneDeodorantStickBen & Anna - Deodorant Papertube - Roze Grapefruit
Ben & Anna - Deodorant Papertube - Roze Grapefruit
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
2x40 g
€ 128,63 / 1 kg
€ 10,29
-24%
Adviesprijs€ 13,58
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 40 g€ 174,75 / 1 kg€ 6,99
- 2x40 g€ 128,63 / 1 kg€ 10,29-24%Adviesprijs€ 13,58
- 3x40 g€ 124,92 / 1 kg€ 14,99-26%Adviesprijs€ 20,37
- Productcode
- 9854265
- Doseringsvorm
- Stiften
- Fabrikant
- x performance bv,
Productdetails & verplichte informatie
Vrolijk geurende extracten van grapefruit en citroen
Deze set bevat
- 2x Ben & Anna - Deodorant Papertube - Roze Grapefruit 40 g
Indicatie
Vrolijk geurende extracten van grapefruit en citroen.
Gebruik
Duw de deodorantstick vanaf de onderkant van de huls omhoog en breng vervolgens een dun laagje aan op schone, droge oksels. Laat even intrekken voordat je je aankleedt. Gebruik de deodorant dagelijks voor een betrouwbare bescherming.
Ingrediënten
Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Butyrospermum Parkii Butter, Cocos Nucifera Oil, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Coco-Caprylate/Caprate, Helianthus Annuus Seed Cera, Ricinus Communis Seed Oil, Limonene, Rhus Verniciflua Peel Cera, Caprylic/Capric Triglyceride, Shorea Robusta Resin, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Daucus Carota Sativa Root Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citrus Paradisi Peel Oil, Citral, Linalool.
Gegevens fabrikant
Ben & Anna
Fabrikant
Ben & Anna
Ben & Anna - Deodorant Papertube - Roze Grapefruit
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!