Collistar Dubbele puntenslijper
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
2x1 St
€ 9,90 / 1 stuks
€ 19,79
-27%
Adviesprijs€ 27,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 1 pc(s)€ 10,19 / 1 stuks€ 10,19-25%Adviesprijs€ 13,50
- 2x1 pc(s)€ 9,90 / 1 stuks€ 19,79-27%Adviesprijs€ 27,00
- 3x1 pc(s)€ 9,66 / 1 stuks€ 28,99-28%Adviesprijs€ 40,50
- Productcode
- 9854189
- Doseringsvorm
- Accessoires
- Fabrikant
- Collistar S.p.A.
Productdetails & verplichte informatie
Dubbele puntenslijper voor cosmetica
Deze set bevat
- 2x Collistar Dubbele puntenslijper 1 St Een onmisbaar accessoire voor het slijpen van elk soort potlood, dankzij het professionele lemmet en de dubbele opening. Met de praktische pen aan de binnenkant kun je eventuele restjes verwijderen.
Collistar Dubbele puntenslijper
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!