Bee Nature Verfrissende Douchegel
Beschikbaar in volgende formaten
- 200 ml€ 49,45 / 1 l€ 9,89Adviesprijs€ 9,90
- 3x200 ml€ 48,15 / 1 l€ 28,89Adviesprijs€ 29,70
- 4x200 ml€ 42,49 / 1 l€ 33,99-14%Adviesprijs€ 39,60
- Productcode
- 9842186
- Doseringsvorm
- Douchegel
- Fabrikant
- BEE NATURE COSMETIC
Productdetails & verplichte informatie
- 4x Bee Nature Verfrissende Douchegel 200 ml
Hoge tolerantie, zeepvrij
Zachte, hydraterende en verfrissende douchegel. Lichte en delicate mousse. Frisse en natuurlijke geur van citroenverbena.
De Refreshing Shower Gel is geschikt voor het hele gezin. Dankzij de lichte, delicate textuur en de natuurlijke formule reinigt het de huid zonder deze aan te tasten. Zijn levendige en frisse geur zal je geest in de vroege ochtend wakker maken!
Aanbrengen op een vochtige huid om te wassen, te laten schuimen en af te spoelen.
AQUA, COCO-GLUCOSIDE, MEL*, GLYCERINE, DINATRIUM COCOYL GLUTAMAAT, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, XANTHAANGOM, NATRIUM LEVULINAAT, NATRIUM COCOYL GLUTAMAAT, NATRIUM ANISAAT, PARFUM**, CITROENZUUR
* Ingrediënten uit biologische landbouw.
**Allergeenvrij parfum van natuurlijke oorsprong.
Bee Nature Verfrissende Douchegel
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!