Collistar Make-Up Removing Micellar Milk
Beschikbaar in volgende formaten
- 250 ml€ 64,76 / 1 l€ 16,19-46%Adviesprijs€ 30,00
- 2x250 ml€ 83,98 / 1 l€ 41,99-30%Adviesprijs€ 60,00
- 3x250 ml€ 82,39 / 1 l€ 61,79-31%Adviesprijs€ 90,00
- Productcode
- 9840453
- Doseringsvorm
- Reinigingsmiddel
- Fabrikant
- Collistar S.p.A.
Productdetails & verplichte informatie
- 3x Collistar Make-Up Removing Micellar Milk 250 ml>/li>
Verwijdert make-up en reinigt het gezicht op milde wijze zonder irritatie te veroorzaken. De formule is ontwikkeld om een optimale verdraagbaarheid te garanderen, zelfs voor de gevoelige huid en ogen , is verrijkt met Italiaanse plantaardige actieve bestanddelen: hydraterende en kalmerende duizendblad (Achillea) en balancerende en regenererende driekleurige viooltje (Viola Tricolore). Daarnaast bevat het inuline, een natuurlijk prebioticum dat het microbio van de huidrespecteert.
SAMENGESTELD EN GEPRODUCEERD IN ITALIË
COLLISTAR CLEAN RESEARCH®
ZONDER siliconen - ingrediënten van dierlijke oorsprong - geurallergenen - alcohol - agressieve oppervlakteactieve stoffen - PEG
DERMATOLOGISCH GETEST VOOR DE GEVOELIGE HUID EN OFTALMOLOGISCH GETEST VOOR GEVOELIGE OGEN EN CONTACTLENZENDRAGERS | NIKKELGECONTROLEERD*
*nikkel <0,0001%
Gevoelige huid
- Verwijdert make-up en reinigt het gezicht op milde wijze zonder irritatie
- Voor de gevoelige huid
- 250 ml
Breng het product met een wattenschijfje op gezicht, ogen en lippen aan. Afspoelen niet nodig.
AQUA, C15-19 ALKANE, GLYCERIN, C12-15 ALKYL BENZOATE, POLYGLYCERYL-4 STEARATE, PARFUM, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, SODIUM BENZOATE, HYDROXYACETOPHENONE, 1,2-HEXANEDIOL, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, CARBOMER, POTASSIUM SORBATE, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DIGLYCERIN, DECYL GLUCOSIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, INULIN, ALPHA-GLUCAN OLIGOSACCHARIDE, BENZYL BENZOATE
Collistar Make-Up Removing Micellar Milk
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!