Vitry Mylar Nagelvijl Fluo Roze
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
2x1 St
€ 7,90 / 1 stuks
€ 15,79
Adviesprijs€ 16,00
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 1 pc(s)€ 9,29 / 1 stuks€ 9,29
- 2x1 pc(s)€ 7,90 / 1 stuks€ 15,79Adviesprijs€ 16,00
- 3x1 pc(s)€ 7,33 / 1 stuks€ 21,99-8%Adviesprijs€ 24,00
- Productcode
- 9835213
- Doseringsvorm
- Vijl
- Fabrikant
- VITRY
Productdetails & verplichte informatie
Om nagels in te korten en vorm te geven
Deze set bevat
- 2x Vitry Mylar Nagelvijl Fluo Roze 1 St De mylarvijl gemaakt uit gerecycleerde petflessen gemonteerd op een fijne mousse is wasbaar en stereliseerbaar. Geschikt voor alle nagels, groffe korrel van 120.
Gebruik
Voor de nagel verzorging
2 Reviews van Vitry Mylar Nagelvijl Fluo Roze
5van 5 sterren
- 2
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!