Collistar Phyto-Keratin Oil
Beschikbaar in volgende formaten
- 100 ml€ 264,90 / 1 l€ 26,49-12%Adviesprijs€ 30,00
- 2x100 ml€ 224,95 / 1 l€ 44,99-25%Adviesprijs€ 60,00
- 3x100 ml€ 220,63 / 1 l€ 66,19-26%Adviesprijs€ 90,00
- Productcode / EAN
- 9809833 / 8015150297226
- Doseringsvorm
- Olie
- Merk
- COLLISTAR
- Fabrikant
- Collistar S.p.A.
Productdetails & verplichte informatie
Multifunctionele haarolie met Phyto-Keratine om het haar te herstellen en te voeden, waardoor het zacht, glanzend en beschermdwordt . Dankzij de zeer bijzondere textuur – rijk en omhullend , maar tegelijkertijd snel absorberend– versmelt het perfect met de haarvezel zonder het haar te verzwaren, waardoor het zacht, licht en zijdezacht aanvoelt.
- Beschermt tegen hitte
- Tegen kroeshaar
Herstellend en voedend. Voor beschadigd en broos haar.
- Ideaal voor beschadigd en broos haar, maar geschikt voor alle haartypes
- Versterkt en voedt het haar, waardoor het gezond en glanzend wordt
- Tegen kroes
Op vochtig of droog haar aanbrengen.
1) Na shampoo op vochtig en handdoekdroog haar om het haar zacht en glanzend te maken, tegen externe invloeden te beschermen, kroeshaar bij vochtig weer te voorkomen, het stylen te bevorderen en het resultaat langer te laten houden. Over de volledige lengte van de haarlokken aanbrengen en deze daarna verder drogen. Bij vettige hoofdhuid/haren enkel op de haarpunten aanbrengen.
2) Na de styling op droog haar als final touch voor nog meer glans. Met lichte tikjes op de volledige haarlokken of enkel de haarpunten aanbrengen.
3) Tussen twee wasbeurten op droog haar om het haar weer te doen glanzen, zacht te maken en de dagelijkse styling te bevorderen. Kleine beetjes op de volledige haarlokken of enkel de haarpunten aanbrengen.
Verantwoordelijke persoon in de EU
Collistar Phyto-Keratin Oil
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!