Collistar Two-Phase Make-up Removing Solution
Beschikbaar in volgende formaten
- 200 ml€ 129,95 / 1 l€ 25,99-13%Adviesprijs€ 30,00
- 2x200 ml€ 104,98 / 1 l€ 41,99-30%Adviesprijs€ 60,00
- 3x200 ml€ 102,98 / 1 l€ 61,79-31%Adviesprijs€ 90,00
- Productcode / EAN
- 9809173 / 8015150219235
- Doseringsvorm
- Reinigingsmiddel
- Merk
- COLLISTAR
- Fabrikant
- Collistar S.p.A.
Productdetails & verplichte informatie
Verwijdert onmiddellijk alle soorten make-up, zelfs waterproof zonder vettige resten achter te laten. De formule is ontwikkeld om maximale verdraagbaarheid te garanderen zelfs voor de gevoelige huid en ogen en is verrijkt met de balancerende en regenererende Italiaanse driekleurige viooltje en met inuline, een natuurlijk prebioticum dat het microbioom van de huid respecteert.
ONTWIKKELD EN GEPRODUCEERD IN ITALIË
COLLISTAR CLEAN RESEARCH®
ZONDER siliconen – ingrediënten van dierlijke oorsprong – parfum – alcohol – agressieve oppervlakteactieve stoffen – PEG
DERMATOLOGISCH GETEST VOOR DE GEVOELIGE HUID EN OFTALMOLOGISCH GETEST VOOR GEVOELIGE OGEN EN DRAGERS VAN CONTACTLENZEN | NIKKEL GECONTROLEERD*
*nikkel <0,0001%
Alle huidtypes
- Verwijdert onmiddellijk alle soorten make-up, zelfs waterproof
- Laat geen vettige resten achter
- Verrijkt met prebiotica om het evenwicht van het huidmicrobioom te behouden
- Voor alle huidtypes
Breng het product met een wattenschijfje op gezicht, ogen en lippen aan. Afspoelen niet nodig.
AQUA, ETHYLHEXYL STEARATE, DICAPRYLYL ETHER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, HEXYLDECYL LAURATE, HEXYLDECANOL, SODIUM CHLORIDE, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, CITRIC ACID, BENZOTRIAZOLYL DODECYL p-CRESOL, SODIUM PHYTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, INULIN, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, DECYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CI 61565, CI 60725
Collistar Two-Phase Make-up Removing Solution
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!