HomeDerma after sun lotion
Derma after sun lotion
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
200 ml
€ 8,45 / 100 ml
€ 16,89
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39- Productcode / EAN
- 4977310 / 5709954012996
- Doseringsvorm
- Fabrikant
- DermaPharm A/S
Productdetails & verplichte informatie
After sun lotion met aloë vera en sheaboter.
Derma After-Sun Lotion moet worden aangebracht na blootstelling aan de zon om de huid te rehydrateren en soepel en glad te maken. Natuurlijke oliën, glycerine en vitamine E helpen de elasticiteit en natuurlijke balans van de huid te behouden. Derma After-Sun Lotion bevat aloë vera, die roodheid en jeuk veroorzaakt door de zon op de huid helpt te verzachten, en is alcoholvrij voor een milde huidverzorging. Gemakkelijk aan te brengen en niet vet. Blootstelling aan de zon droogt je huid uit.
Toepassing:
Royaal aanbrengen na blootstelling aan de zon.
Ingrediënten:
Aqua, Aloë Barbadensis bladextract, ethylhexylstearaat, canolaolie, butyrospermum Parkii boter, glycerine, cetearylalcohol, sorbitol, ceteareth-12, sacharide-isomeraat, ceteareth-20, caprylyl glycol, carbomeer, allantoïne, tocoferol, citroenzuur, natriumcitraat, natriumhydroxide, fenoxyethanol, benzoëzuur, dehydroazijnzuur
Derma after sun lotion
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!