Trekt goed in, hydrateert en beschermt
van Dorien S. op 14/10/2026
Ik kon dit product testen als medewerken bij Farmaline. De crème trekt goed in, hydrateert en beschermt goed tegen de zon.
Beschikbaar in volgende formaten
De zonbescherming van Eucerin® met ADVANCED SPECTRAL TECHNOLOGY combineert UVA- en UVB-filters voor een zeer hoge UV-bescherming. Daarnaast bevat het Licochalcone A, dat helpt bij het neutraliseren van vrije radicalen gegenereerd door UV en hoogenergetisch zichtbaar licht (blauw licht).
Het helpt het risico op het ontstaan van huidreacties veroorzaakt door de zon te verminderen, zoals bij mensen met neiging tot PLE (Polymorfe Lichteruptie). Zeer goede huidverdraagzaamheid voor de gevoelige huid. Trekt snel in, ongeparfumeerd, aangename textuur, niet vet, plakt niet op de huid, extra waterbestendig en zweetbestendig. Klinische en dermatologische studies bewijzen: zeer goede huidverdraagzaamheid, zelfs bij een huid met neiging tot huidreacties veroorzaakt door de zon, zoals PLE.
UVA-bescherming SPF50+: de Advanced Spectral Technology van Eucerin combineert fotostabiele UVA/UVB-filters met een breed spectrum en Licochalcone A om de vrije radicalen die door UV-straling en HEV-licht worden veroorzaakt te neutraliseren.
Alpha-Glucosylrutin: helpt het risico op huidreacties door zonlicht te verminderen, zoals die bij mensen die gevoelig zijn voor Goedaardige Zomerlichtreacties (Lucite Estivale Bénigne, LEB) worden waargenomen.
• Beschermt tegen door de zon veroorzaakte huidreacties
• Aangename gel-crèmetextuur, niet vet, niet plakkerig
• Zeer goede huidtolerantie
• Waterbestendig
• Trekt snel in
Goed schudden voor gebruik. Breng het product royaal en gelijkmatig aan vóór blootstelling aan de zon en herhaal dit regelmatig om de bescherming te behouden, vooral na het zwemmen, afdrogen of zweten. Het verminderen van de aangebrachte hoeveelheid zonneproduct vermindert aanzienlijk het beschermingsniveau. Blijf niet te lang in de zon, zelfs niet wanneer u een zonnebeschermingsproduct gebruikt. Overmatige blootstelling aan de zon vormt een ernstig gezondheidsrisico. Houd baby’s en jonge kinderen uit de zon. Laat het product goed intrekken en vermijd direct contact met textiel en harde oppervlakken om vlekken te voorkomen. Vermijd contact met de ogen.
Aqua, Alcohol Denat., Butyl Methoxydibenzoylmethane, Isopropyl Palmitate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Distarch Phosphate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Triazine, Butylene Glycol Dicaprylate / Dicaprate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycyrrhiza Inflata Root Extract, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Glycyrrhetinic Acid, Tocopherol, Glycerin, C18-38 Alkyl Hydroxystearate, Copernicia Cerifera Cera, Hydrogenated Rapeseed Oil, Cetyl Palmitate, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cellulose Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Silica, Dimethyl Silylate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Hydroxyacetophenone, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Ik kon dit product testen als medewerken bij Farmaline. De crème trekt goed in, hydrateert en beschermt goed tegen de zon.
Ik werk bij Farmaline en kreeg de kans om de Eucerin Sun PLE Protect SPF 50+ Gel-Crème te testen. De gel-crème heeft een lichte textuur, smeert gemakkelijk uit en voelt prettig aan op zowel het gezicht als het lichaam. Ik vind vooral de hoge SPF 50+ en het comfortabele huidgevoel erg fijn, waardoor ik hem graag gebruik op zonnige dagen.
Ik werk bij Farmaline en heb de kans gekregen om dit product uit te testen. De Eucerin Sun Gel Crème SPF50+ zorgt voor een goede bescherming tegen de zon, is niet te vettig zodat het op je huid plakt en kan je dagelijks gebruiken. De verpakking past perfect in de werktas - grotere handtas en is ideaal om meerdere malen te gebruiken.
Als medewerker van Farmaline mocht ik dit product zelf testen. Ik gebruik elke dag zonnecrème, ook in de winter. Dit formaat is perfect voor mijn gezicht en hals.
Als medewerker van Farmaline mocht ik dit product zelf testen. Ik gebruik deze zonnecrème nog maar enkele weken, maar mijn eerste indruk is heel positief. De textuur is aangenaam, de crème trekt snel in en laat geen wit of plakkerig laagje achter. De grote verpakking is ook handig, zeker als je hem voor het hele gezin of zowel voor gezicht als lichaam gebruikt. Tot nu toe ben ik er zeker tevreden over.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".