Saforelle Mucogyne® Niet-Hormonale Intieme Gel Unidosissen | Vaginale Droogheid
- Productcode / EAN
- 4926788 / 3583310000788
- Doseringsvorm
- Intieme douche
- Fabrikant
- BIOCODEX
Productdetails & verplichte informatie
Saforelle Mucogyne® is een niet-hormonale intieme gel op basis van hyaluronzuur voor alle volwassen vrouwen om het vulvovaginale slijmvlies te hydrateren, de genezing ervan te bevorderen en het te lubrifiëren. Geschikt voor gebruik met condooms.
- Zonder hormonen, zonder parfum en zonder kleurstoffen
- Compatibel met condooms
- Niet-vette textuur die niet vlekt en niet uitloopt
- Geschikt voor alle volwassen vrouwen
Als hydraterend gebruik bij vulvovaginale droogheid of als hulpmiddel bij wondgenezing:
Vaginale toepassing: 1 toepassing, 2 tot 3 keer per week gedurende maximaal 5 weken (4 weken voor de dosispakketten) totdat de symptomen zijn verminderd. De behandeling kan indien nodig worden herhaald, met inachtneming van een interval van minimaal één week tussen elke behandeling.
Toepassing op de vulva: een kleine hoeveelheid kan 1 tot 2 keer per dag worden aangebracht door het genitale gebied te masseren.
Als glijmiddel:
Af en toe, indien nodig, 1 toepassing met of zonder applicator tijdens intieme betrekkingen, of vooraf, voor meer comfort en discretie. Een kleine hoeveelheid kan op het condoom worden aangebracht.
Dit medisch hulpmiddel is bestemd voor gebruik:
- Als bevochtiger voor vrouwen die last hebben van vulvovaginale droogheid, ongeacht de oorzaak (met of zonder tekenen van vulvaire irritatie, ongemak of jeuk): vrouwen die pijn ervaren tijdens het vrijen, vrouwen die borstvoeding geven en vrouwen tijdens of na de menopauze.
- Als hulpmiddel bij de genezing voor vrouwen met een geïrriteerd vulvovaginaal slijmvlies of die een episiotomie hebben ondergaan, na de bevalling of in combinatie met een lokale chirurgische ingreep.
- Als glijmiddel om het vrijen te vergemakkelijken.
Hyaluronzuur 0,1%, Aqua, propyleenglycol, gehydrogeneerde lecithine, carbomeer, ethylhexylglycerine, natriumhydroxide, hexamidine diisethionaat, natriumhyaluronaat 0,1%, tocoferylacetaat, Malva sylvestris-bladextract, Chamomilla recutita-bloemextract
Saforelle Mucogyne® Niet-Hormonale Intieme Gel Unidosissen | Vaginale Droogheid
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!