HomeBeauty & LichaamsverzorgingHaar & HoofdhuidShampooGevoelige hoofdhuidLazartigue SCHAMPOOING EXTRA-GENTLE
Lazartigue SCHAMPOOING EXTRA-GENTLE
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
50 ml
€ 12,58 / 100 ml
€ 6,29
-9%
Adviesprijs€ 6,90
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39- Productcode / EAN
- 4899639 / 3372290002116
- Doseringsvorm
- Shampoo
- Fabrikant
- LAZARTIGUE
Productdetails & verplichte informatie
Gebruik regelmatig extra zachte shampoo.
Verrijkt met Désert dadelolie, deze extra zachte shampoo is ontworpen voor dagelijks gebruik door het hele gezin, vanaf 1 jaar. De milde formule reinigt mild, hydrateert en voedt de haarvezel lichtjes voor glanzend, lichtgewicht haar.
Respecteert het evenwicht van de hoofdhuid – Brengt soepelheid en glans
De comfortabele gouden textuur verandert direct in een rijke, romige mousse. Geschikt voor het hele gezin, kan gebruikt worden op alle haartypes voor volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar.
Sulfaatvrij* - Siliconenvrij - Veganistisch
*Vrij van sulfaat oppervlakteactieve stoffen;
Toepassing:
EXTRA-GENTLE shampoo is samengesteld voor veelvuldig gebruik door volwassenen en kinderen vanaf 1 jaar en is ook geschikt voor de gevoelige hoofdhuid. De rijkdom aan essentiële vetzuren in Desert Date Oil biedt comfort voor de hoofdhuid en voedt de vezels zonder ze te verzwaren. Zacht gereinigd, behoudt het haar zijn schoonheid en is het intens glanzend.
Ingrediënten:
AQUA/WATER/AU, GLYCERINE, NATRIUMC14-16 OLEFINENSULFONAAT, COCOBETAÏNE, NATRIUMLAURAMHOACETAAT, LAUROYL/MYRISTOYLMETHYLGLUCAMIDE, CAPRYLYL/CAPRYLGLUCOSIDE, CITROENZUUR, POLYGLYCERYL-3 CACAOAAT, POLYQUATERNIUM-10, NATRIUMCHLORIDE, PARFUM, NATRIUMBENZOAAT, POLYGLYCERYL-10 LAURAAT, KALIUMSORBAAT, KARAMEL, BALANITES ROXBURGHII ZAADOLIE, NATRIUMHYDROXIDE
Lazartigue SCHAMPOOING EXTRA-GENTLE
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!