HomeRoger & Gallet Vanille Soleil Eau Parfumée + Geurverspreider Cadeauset
Roger & Gallet Vanille Soleil Eau Parfumée + Geurverspreider Cadeauset
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
100 ml
€ 34,99 / 100 ml
€ 34,99
-10%
Adviesprijs€ 38,90
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39vanaf € 34,99
- Productcode / EAN
- 4896114 / 3701436935153
- Doseringsvorm
- Set
- Fabrikant
- Roger & Gallet
Productdetails & verplichte informatie
Parfum en geurverspreider met warme vanilletonen voor een ontspannend en zonnig geurmoment, ideaal als geschenk.
Deze Roger & Gallet Vanille Soleil cadeauset bevat een Eau Parfumée Bienfaisante (100 ml) en een gratis geurverspreider. De geur combineert natuurlijke vanilletonen met zonovergoten en bloemige noten voor een ontspannende, warme geurervaring.
Toepassing:
Verstuif de eau parfumée op de huid (nek, polsen) naar wens. Plaats de stokjes in de geurverspreider voor een continue geurafgifte in huis.
Ingrediënten:
Aqua (Water), Alcohol, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citral, Coumarin, Citronellol, Geraniol.
Roger & Gallet Vanille Soleil Eau Parfumée + Geurverspreider Cadeauset
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!