Bioderma Atoderm Lippenbalsem
Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar
15 ml
€ 586,00 / 1 l
€ 8,79
Adviesprijs€ 8,95
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39Beschikbaar in volgende formaten
- 15 ml€ 586,00 / 1 l€ 8,79Adviesprijs€ 8,95
- 2x15 ml€ 376,33 / 1 l€ 11,29-37%Adviesprijs€ 17,90
- 3x15 ml€ 366,44 / 1 l€ 16,49-39%Adviesprijs€ 26,85
- Productcode / EAN
- 4865135 / 3701129810064
- Doseringsvorm
- Lippenbescherming
- Merk
- BIODERMA
- Fabrikant
- NAOS
Productdetails & verplichte informatie
Dagelijkse hydraterende verzorging die beschadigde lippen kalmeert, voedt en herstelt.
Herstelt, kalmeert en voedt ernstig beschadigde lippen intensief.
De rijke balsemtextuur zorgt onmiddellijk voor extreem comfort en maakt de lippen soepel en zacht.
Wordt optimaal verdragen.
Formule zonder parfum
Zonder parabenen
Hypoallergeen
Makkelijk aan te brengen met de applicatortip.
Biologisch werkingsmechanisme:
- Atoderm Lippenbalsem herstelt het lipslijmvlies bij kloofjes en uitdroging.
- Met intensief voedende bestanddelen zoals avocado-olie en karitéboter om broze lippen op biologische wijze te herstellen en te regenereren
Extra troef van dit product:
- Goedgekeurd door 95% van de gebruikers*
*Gebruikstest met 20 proefpersonen
Gebruik
Verscheidene keren per dag, 7 dagen op 7
Breng Atoderm Lippenbalsem zo vaak als nodig rechtstreeks op de lippen aan.
- Sterk uitgedroogde en gekloven lippen
- Volwassenen, tieners
Ingrediënten
PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE, CYCLOPENTASILOXANE, HYDROGENATED POLYISOBUTENE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, PARAFFIN, CYCLOHEXASILOXANE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) STEROLS, HEXYL LAURATE, ETHYLENE/PROPYLENE/STYRENE COPOLYMER, STEARALKONIUM HECTORITE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, PROPYLENE CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL, ASCORBYL PALMITATE, BUTYLENE/ETHYLENE/STYRENE COPOLYMER, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, TOCOPHEROL, BHT, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CITRIC ACID. [BI 585]
1 Review van Bioderma Atoderm Lippenbalsem
1van 5 sterren
- 0
- 0
- 0
- 0
- 1
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!