HomeBeauty & LichaamsverzorgingCosmeticaReinigersMicellair waterCouleur de Noir Waterproof Oog Make-up Verwijderaar
Couleur de Noir Waterproof Oog Make-up Verwijderaar
Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Jouw prijs
Bespaar2
100 ml
Momenteel niet beschikbaar
Momenteel niet leverbaar
- Productcode / EAN
- 4856860 / 5430003257906
- Doseringsvorm
- Gezichtswater
- Fabrikant
- PHARMA MORE
Productdetails & verplichte informatie
Waterproof oogmake-up remover voor gevoelige ogen.
Een verzachtende tweefasenformule combineert een waterige en een olieachtige fase. De olieachtige fase, verrijkt met lichte oliën, verwijdert effectief langhoudende en waterproof make-up, terwijl de zachte waterige fase de oogleden en wimpers hydrateert zonder irritatie te veroorzaken. 90ml.
Belangrijke informatie:
- Aloe Vera: dringt door tot in de diepste lagen van de dermis, stimuleert celvernieuwing
- Niacinamide: bevordert de afweerfunctie van de huid, vermindert transepidermaal vochtverlies
- Panthénol: verzachtende werking, gaat roodheid tegen die ontstaat als het product tegen de ogen wordt gewreven
- Hyaluronzuur: houdt de vochtbalans van de huid op peil
Toepassing:
Wrijf de bifasische make-up remover om de fasen te mengen. Doordrenk een wattenschijfje en breng aan rond de ogen en lippen om waterproof make-up te verwijderen. Spoelen is niet nodig.
Oftalmologisch getest - Geschikt voor contactlenzen - Dermatologisch getest - Bevat 96% natuurlijke ingrediënten - Veganistisch
Ingrediënten:
2-HEXAANDIOL, CAPRYLYL/CAPRYLGLUCOSIDE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYLHYDROXYHYDROCINNAMAAT, NATRIUMMETABISULFIET, MALACHITEXTRACT, NIACINAMIDE, NATRIUMHYALURONAAT, NATRIUMHYDROXIDE, CITROENZUUR, NATRIUMBENZOAAT, KALIUMSORBAAT.
Couleur de Noir Waterproof Oog Make-up Verwijderaar
0Reviews
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!