Kneipp Body lotion Embrace Life
Beschikbaar in volgende formaten
- 200 ml€ 54,95 / 1 l€ 10,99-8%Adviesprijs€ 11,99
- 2x200 ml€ 53,48 / 1 l€ 21,39-11%Adviesprijs€ 23,98
- 3x200 ml€ 48,82 / 1 l€ 29,29-19%Adviesprijs€ 35,97
- Productcode / EAN
- 4849600 / 4008233175560
- Doseringsvorm
- Lotion
- Fabrikant
- Kneipp Nederland B.V.
Productdetails & verplichte informatie
De Body lotion Embrace Life is is speciaal ontwikkeld voor de verzorging en bescherming van de rijpere huid. De formule met vitamine E en panthenol verzorgt intensief, hydrateert optimaal en verbetert de soepelheid van de huid. De voedende lotion trekt snel in en laat de huid zacht en glad aanvoelenTip: Probeer ook de andere producten van Kneipp Embrace Life zoals de douche foam, douchegel, badschuim en handcrème.
Bodylotion/Body crème
- Met biologische rozenbloesem en verzorgend oliecomplex: (amandel, jojoba, argan).Voor een stralende huid en een gevoel van luxe en zelfvertrouwen.Geur: bloemig, vrouwelijk, warm en elegant.Microplasticvrij.Mild voor de huid, de pH-waarde en de huidbarrière.
Dagelijks met zacht draaiende beweging inmasseren.
Aqua (Water), Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Distarch Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil1, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Squalane, Rhus Verniciflua Peel Wax, Betaine, Rosa Damascena Bud Extract1, Argania Spinosa Kernel Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Phytosterols, Allantoin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Dimethyl Phenethyl Acetate, Citronellol, p-Anisic Acid, Parfum (Fragrance), Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Carrageenan, Gellan Gum, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitan Oleate, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, Tocopherol. 1certified organic
Kneipp Body lotion Embrace Life
- 0
- 0
- 0
- 0
- 0
Reviews filteren:
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!