Farmaline

Roger&Gallet Vanille Soleil Weldadige Douchegel

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar2
200 ml
€ 3,74 / 100 ml
€ 7,48
-16%
Adviesprijs€ 8,90
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
vanaf € 7,48
  • Productcode / EAN
    4842407 / 3701436929527
  • Doseringsvorm
    Douchegel
  • Fabrikant
    Roger & Gallet

Productdetails & verplichte informatie

De goddelijke melodie van Madagaskische vanille getextureerd met een origineel akkoord van zilte noten en witte zonnebloemen in een douchegel met een romig schuim.
Verdere productinformatie
De goddelijke melodie van vanille uit Madagaskar, getextureerd met een unieke mix van zilte noten en zonovergoten witte bloemen in een douchegel met een romig schuim. Onder de douche of in bad, BENEFICIAL Vanilla Sun Shower Gel nodigt je uit voor een moment van voluptueus genot... De reinigende basis is 100% plantaardig, verrijkt met natuurlijk vanille-extract en aloë vera, voor een ultrazacht gebruik op de huid en gemakkelijk afspoelen. Het fijne, gulle schuim hydrateert je huid en geurt heerlijk naar de amberachtige bloemennoten van Vanille Soleil.

Toepassing:

Voor dagelijks gebruik onder de douche.

Ingrediënten:

AQUA / WATER / EAU. NATRIUMLAURETHSULFAAT. PEG-60 GEHYDROGENEERDE RICINUSOLIE. GLYCERINE. COCO-BETAINE. PARFUM. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. LAURETH-11 CARBOXYLZUUR. NATRIUMBENZOAAT. BENZYLSALICYLAAT. TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAFTALENEN. LINALOOL. POLYQUATERNIUM-10. LINALYLACETAAT. COUMARINE. LIMONENE. BENZYLALCOHOL. CITRUS LIMON (CITROEN) SCHILOLIE. SAP VAN ALOË BARBADENSISBLADEREN. NATRIUMCHLORIDE. CITROENZUUR. KALIUMSORBAAT. SORBINEZUUR. VANILLE TAHITENSIS FRUITEXTRACT. PPG-5-CETETH-20. NATRIUMHYDROXIDE. 4217A.

Roger&Gallet Vanille Soleil Weldadige Douchegel

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!