Farmaline

Louis Widmer Sun Gel SPF30

Afbeelding vergelijkbaar
Jouw prijs
Bespaar
100 ml
€ 17,31 / 100 ml
€ 17,31
-16%
Adviesprijs€ 20,50
Onmiddellijk leverbaarGratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4839940 / 7611480015076
  • Doseringsvorm
    Gel
  • Fabrikant
    LOUIS WIDMER

Productdetails & verplichte informatie

Voorheen verkocht onder de naam: Louis Widmer Sun Gel 30
Verdere productinformatie

  • Voor de huid die overgevoelig is voor de zon en gevoelig is voor allergieën.

  • Bevat een combinatie van UVA-, UVB- en breedspectrumfilters, van uitstekende kwaliteit en fotostabiele samenstelling, die een hoge bescherming tegen UV-stralen garanderen

  • De waterbestendige gelbasis smeert gemakkelijk uit, dringt snel in en laat geen vettig of kleverig laagje achter. Het zorgt voor een aangenaam soepel en zijdezacht huidgevoel.

  • Vitamine E beschermt tegen vrije radicalen

  • Panthenol en L-Arginine (aminozuur) kalmeren de geïrriteerde huid en verbeteren het vasthouden van vocht

  • Panthenol en L-Arginine (aminozuur) kalmeren de geïrriteerde huid en verbeteren hetwater

  • Tosolin/P, een natuurlijke melanine-stimulator, verhoogt de melanineproductie in de diepe lagen van de opperhuid

  • De pigmentatie van de huid wordt versterkt en het zelfbeschermingsmechanisme wordt versneld. Resultaat: een snellere, gelijkmatigere en langdurigere bruining

Belangrijke informatie:
  • Hoge bescherming
  • Bij zonneallergie en vette huid - de ideale zonbescherming
  • Lichte gel, vetvrij
  • Vrij van emulgatoren en alcohol
  • Transpireert snel
  • Signaliseert en hydrateert de huid
  • Een natuurlijke melanine stimulans activeert het bruiningsproces
  • Versterkt de natuurlijke bescherming van de huid
  • Waterbestendig
  • Hoge bescherming UVA en UVB en breedspectrum filters zorgen voor langdurige bescherming
Toepassing:

Het is belangrijk om voldoende zonnecrème aan te brengen voor optimale bescherming: 1 vingerlengte voor het gezicht, 2 vingerlengtes voor verschillende delen van het lichaam. Breng All Day 30 ongeveer 30 minuten voor blootstelling aan de zon aan. Het is raadzaam om de crème opnieuw aan te brengen na een lange zwempartij of na langdurig spelen in het zand. De maximale duur van blootstelling aan de zon (afhankelijk van het huidtype) kan echter niet worden verlengd door het zonneproduct opnieuw aan te brengen. Belangrijk: niet aanbrengen rond de ogen! Na het zonnebaden raden we aan de verzachtende en hydraterende After Sun lotion te gebruiken.



  • Zonnebrandproducten bieden geen 100% bescherming

  • Mijd de zon tijdens de middaguren, zelfs als je een hoog niveau van zonnebescherming gebruikt. Blijf in de schaduw tussen 11.00 en 15.00 uur

  • Het wordt aanbevolen om baby's niet bloot te stellen aan de zon voordat ze één jaar oud zijn. Gebruik beschermende kleding en hoeden voor jonge kinderen. Smeer blootgestelde gebieden in met zonnebrandcrème met een hoge beschermingsfactor

  • Extensieve blootstelling aan de zon is een ernstig gezondheidsrisico

  • Als er onvoldoende crème wordt aangebracht, wordt de bescherming minder

  • Vermijd direct contact met textiel (mogelijke vlekken)

Ingrediënten:
Aqua, Dibutyladipaat, Fenoxyethyl Caprylate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Caprylyl Methicone, Ethylhexyl Salicylate, Polysilicone-15, Propanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Glycerine, Silica, Trimethylpentaandiol/Adipinezuur/Glycerinecrosspolymeer, Arginine, Fenylbenzimidazoolsulfonzuur, Diethylhexylbutamido-triazon, Tocoferylacetaat, natriumhyaluronaat, bèta-glucaan, panthenol, tocoferol, Xanthangom, acrylaten/c10-30-alkylacrylaat-crosspolymeer, dinatrium-EDTA, Glucose, Mannose, Pantolacton, Parfum, Linalool, Limoneen, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Fenoxyethanol, Ethylhexylglycerine. (FVN101019.0007)

Louis Widmer Sun Gel SPF30

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!