Zachte crème
van Kristel L. op 14/03/2023
Pot mocht groter zijn want gaat snel op. De crème dringt perfect in en is aangenaam voor heel de dag.
Actieve bestanddelen
Biostimulatorencomplex 3%
Panthenol 1%
Vitamine E 0,5%
Vitamine A 2000 IU/g
Hyaluronzuur (gefragmenteerd) 0,03%
Basis
W/O
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Pot mocht groter zijn want gaat snel op. De crème dringt perfect in en is aangenaam voor heel de dag.
Ik gebruik deze nachtcrème al jaren. Ik voel me comfortabel bij het feit dat deze geen parfum bevat. Niet vettig.
Deze crème van Louis Widmer valt me serieus tegen. Hij is bedoeld voor de gemengde huid en heet "light", maar hij is super vet. Hij smeert ook heel stroef uit, waardoor je vrij veel moet gebruiken, waardoor je gezicht nog vetter is. En het duurt super lang voor hij is ingetrokken. Ik gebruik hem dan maar als nachtcrème op de dagen dat mijn haar bijna gewassen moet worden, want mijn haar gaat er in plakken. Eens hij droog is voelt mijn huid wel goed aan, maar met deze textuur is hij voor mij amper bruikbaar.
gekend en reeds lang in gebruik
Het is de beste crème die met normaalhuid past.het is niet vette crème het trekt snel aan.ik koop altijd zonder parfuum.ik gebruik die alle jaren,mijn huid altijd zacht een minder rimpels.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".