Heel zachte cleanser
van Dorien C. op 30/09/2025
Verwijdert make-up goed. Ook aan mijn ogen. Hij droogt niet uit, dus ideaal voor mijn gevoelige huid!
Deze milde, multi-actieve reinigingsmelk verwijdert make-up, talg en onzuiverheden zonder de huidbarrière te beschadigen of uit te drogen. Hij verkleint ook de poriën en is geschikt voor de gevoelige huid rond de ogen.
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Verwijdert make-up goed. Ook aan mijn ogen. Hij droogt niet uit, dus ideaal voor mijn gevoelige huid!
Top product die goed schoonmaakt en mijn huid fris en schoon laat voelen. Die is ook mild dus mijn huid heeft geen onaangename trekkerig gevoel na het wassen. Gebruik koud water
Ik kende het Self merk niet en ik ben aangenaam verrast met deze cleanser. Het verwijdert alle make-up en het is toch zo zacht dat het ook voor de ogencontour geschikt is. Plus, een kleine hoeveelheid gaat lang mee. Goed product!
Ik ben helemaal verkocht aan de Self producten, ook aan deze gezichtsreiniger. Vooral omdat hij 100% natuurlijke, vegan en irritatievrije ingrediënten bevat, wat voor mijn acnégevoelige huid echt een must is. Het feit dat hij in België gemaakt is, maakt hem nog sympathieker. De reinigingsmelk verwijdert make‑up, vuil en talg grondig zonder te schuimen of uit te drogen, en laat mijn huid ’s avonds zacht én fris achter. Bovendien ben ik fan van hun cleane en hippe branding en verpakkingen.
Reinigt heel goed. Ik gebruik deze in combinatie met een olie. Ik heb ook het gevoel dat mijn huid na het reinigen minder uitdroogt bij het gebruik van deze gezichtsreiniger.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".