Farmaline

Najel Aleppo zwarte zeep reinigend voor het lichaam met eucalyptus

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
180 g
€ 42,17 / 1 kg
€ 7,59
-9%
Adviesprijs€ 8,35
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39
  • Productcode / EAN
    4482709 / 3760061223813
  • Doseringsvorm
    Balsem
  • Fabrikant
    BIOHOLISTIC DIFFUSION

Productdetails & verplichte informatie

De geur op basis van etherische eucalyptusolie geeft een frisse en aangename geur tijdens het reinigen met zwarte zeep.
Productinformatie

Dompel jezelf onder in het hart van de oosterse tradities met deze Aleppo zwarte zeep met eucalyptusgeur. De formule van natuurlijke oorsprong verzorgt je huid dankzij verzeepte olijfolie en laurierbesolie, afkomstig uit het traditionele Aleppozeeprecept. Deze essentiële ingrediënten reinigen de huid en zorgen tegelijk voor een fris gevoel dankzij de geur op basis van etherische eucalyptusolie.

De romige en korrelvrije textuur laat de huid na elk gebruik zacht aanvoelen. Ideaal voor alle huidtypes, reguleert het overtollig talg en verwijdert het onzuiverheden, waardoor je teint weer gaat stralen. Dankzij de ontspannende eigenschappen is het perfect voor een massage of een oosters verzorgingsritueel thuis. In combinatie met de zwarte kessa-handschoen en gebruikt op lichaam en voeten, maakt de zwarte zeep ruwe zones zachter en soepeler. Je kunt het opnemen in je wekelijkse routine voor een verfijnde huidtextuur.

  • Verwijdert onzuiverheden
  • Reguleert overtollig talg
  • Eucalyptusgeur van natuurlijke oorsprong
  • Perfect voor een ontspannende massage

1. Maak je lichaam en gezicht volledig nat.
2. Breng de zeep op de huid aan en wrijf je lichaam zachtjes in met cirkelvormige bewegingen. Gebruik zoveel zeep als nodig.
3. Spoel de zeep volledig af.
4. Op de afgespoelde huid, wrijf het lichaam met de Najel kessa-handschoen.
5. Besteed extra aandacht aan ruwe zones voor een optimale exfoliatie en een gladde huid.
6. Spoel de dode huidcellen af met lauw water om een verfriste en gerevitaliseerde huid te onthullen. Geniet van dit sensorische ritueel om je lichaam te zuiveren en tegelijk diep te ontspannen.
7. Voor een compleet oosters ritueel, droog de huid en werk af met het aanbrengen van pure Najel sheaboter.

AQUA (WATER), POTASSIUM OLIVATE, GLYCERIN, PARFUM (FRAGRANCE)*, POTASSIUM LAURELATE**, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, POTASSIUM HYDROXIDE, LIMONENE, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, TERPINEOL, PINENE.

* natuurlijk parfum op basis van etherische olie van Eucalyptus Globulus
** verwerkt uit biologische ingrediënten

99,2% van het totaal is van natuurlijke oorsprong

Cosmos Natural gecertificeerd door Ecocert Greenlife volgens de Cosmos-norm.

Najel Aleppo zwarte zeep reinigend voor het lichaam met eucalyptus

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!