Farmaline

CeraVe Hydraterende Gezichtscrème SPF 50 voor de normale tot droge huid

Verpakkingsindicatie
Jouw prijs
Bespaar2
52 ml
€ 253,65 / 1 l
€ 13,19
-29%
Adviesprijs€ 18,45
Onmiddellijk leverbaar
Gratis vanaf € 39

Beschikbaar in volgende formaten

  • Productcode / EAN
    4415360 / 3337875814652
  • Doseringsvorm
    Crème
  • Merk
    CeraVe
  • Fabrikant
    CeraVe

Productdetails & verplichte informatie

Aanbevolen door dermatologen - CeraVe Hydraterende Gezichtscrème SPF 50 bevat 3 essentiële ceramiden om de huidbarrière te versterken en een breedspectrum zonbescherming te bieden.
Productinformatie

CeraVe Hydraterende Gezichtscrème SPF50 bevat 3 essentiële ceramiden om de huidbarrière te versterken, en breedspectrum zonbescherming om te helpen de huid te beschermen tegen dagelijkse UVA/UVB blootstelling in één stap. Deze dagelijkse moisturizer voor het gezicht combineert de herstellende eigenschappen van 3 essentiële ceramiden, met SPF 50 zonbescherming. Dit zorgt voor hydratatie, bescherming en het intact houden van de huidbarrière tijdens dagelijkse blootstelling aan de zon. De hydraterende crème helpt de huid beschermen tegen vervuilende deeltjes, met de hulp van MVE technologie: de lichte lotion zorgt voor een continue afgifte van hydraterende ingrediënten gedurende de dag, en zorgt voor hydratatie tot wel 24 uur. Daarnaast bevat de gezichtscreme Vitamine E en Niacinamide, om de huid gedurende de hele dag te kalmeren en hydrateren.

  • Lichte, olie-vrije textuur. Niet vettig en trekt snel in.
  • Dagcreme met SPF 50 voor hoge bescherming tegen UVA/UVB stralen, elke dag
  • Geformuleerd met 3 essentiële ceramiden (1,3,6-II), kalmerend niacinamide en verzachtende Vitamine E
  • Hydrateert tot 24u door middel van MVE technologie
  • Geschikt voor gevoelige huid: zonder parfum, niet-comedogeen.
  • Lichte, olie-vrije textuur. Niet vettig en trekt snel in.
  • Dagcreme met SPF 50 voor hoge bescherming tegen UVA/UVB stralen, elke dag
  • Geformuleerd met 3 essentiële ceramiden (1,3,6-II), kalmerend niacinamide en verzachtende Vitamine E
  • Hydrateert tot 24u door middel van MVE technologie
  • Geschikt voor gevoelige huid: zonder parfum, niet-comedogeen.

's Ochtends royaal aanbrengen op gezicht en hals. 15 minuten voor blootstelling aan de zon royaal aanbrengen. Om de 2 uur opnieuw aanbrengen.

AQUA / WATER / EAU, GLYCERINE, ISOPROPYLPALMITAAT, BIS-ETHYLHEXYLOXYFENOL METHOXYFENYLTRIAZINE, ETHYLHEXYLSALICYLAAT, NIACINAMIDE, PENTYLEENGLYCOL, BUTYLMETHOXYDIBENZOYLMETHAAN, ETHYLHEXYLTRIAZON, PROPANEDIOL, ZEA MAYS ZETMEEL / MAÏSZETMEEL, KALIUM CETYL FOSFAAT, DIISOPROPYL SEBACATE, ORYZA SATIVA CERA / RIJSTZEMELENWAS, STEARINEZUUR, CERAMIDE NP, CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CARBOMEER, GLYCERYLSTEARAAT, CETEARYLALCOHOL, TRIETHANOLAMINE, BEHENTRIMONIUMMETHOSULFAAT, TRIETHYLCITRAAT, NATRIUMHYALURONAAT, NATRIUMPOLYACRYLAAT, NATRIUMLAUROYLLACTYLAAT, MYRISTINEZUUR, CHOLESTEROL, PALMITINEZUUR, TOCOFEROL, CAPRYLYL GLYCOL, CITROENZUUR, TRINATRIUMETHYLEENDIAMINEDISUCCINAAT, XANTHAANGOM, FYTOSFINGOSINE, ACRYLATEN/C10-30 ALKYLACRYLAATCROSSPOLYMEER, BUTYROSPERMUM PARKII BOTER / KARITÉBOTER, BENZOËZUUR, PEG-100 STEARAAT

84 Reviews van CeraVe Hydraterende Gezichtscrème SPF 50 voor de normale tot droge huid

4,7van 5 sterren
  • 67
  • 13
  • 2
  • 1
  • 1

Reviews filteren:

Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!

  • Al 5 tal keer besteld

    van Anne S. op 02/04/2026

    Dit is de favoriete dagcrème van mijn vriend. Al een 5-tal keer besteld. Enige manier om hem zonnecrème te doen aanbrengen. Niet te vettig maar wel goed voor drogere huid. Trekt snel in. Ook fijner om doorheen de dag aan te brengen ipv zonnecrème wat vaak vettiger is. Top!

  • Dit is de derde keer dat ik bestel.

    van Samira I. op 08/09/2025

    Ik ben erg tevreden over dit product. Mijn huid is gemengd in de winter en vet in de zomer. Ik bestel het voor de derde keer. Licht, geurloos en trekt goed in de huid. Geen irritatie of allergieën. Een minpuntje is dat er maar een paar milligram in de tube zit. Ik raad het aan.

  • Mijn dagcreme ik kan niet zonder

    van Billiet E. op 21/02/2025

    Mijn dagelijkse dagcreme. Ik kan niet zonder. Laat geen witte waas achter, prikt niet in de ogen zelf als ik heel onvoorzichtig ben! Het vormt ook een goede basis voor makeup! Soms doe ik er nog een extra laag serum onder voor exyra goede hydratie (vooral in de wintermaanden) het pompje houdt het hygiënisch

  • Plakt en stinkt

    van Victoria B. op 30/08/2024

    Grote verwachtingen na zoveel goede reviews te lezen, maar best teleurgesteld. De crème is echt plakkerig op de huid en dringt niet goed in. Daarnaast vind ik ook dat hij een raar geurtje heeft. Niet aangenaam om op je gezicht te smeren dus...

  • CeraVe AM Hydraterende Gezichtscrème SPF50

    van Lut R. op 09/07/2024

    Ik had een zonnebescherming nodig om mee te nemen op reis. Dit was een ideale verpakking om zonder problemen mee te nemen in handbagage. Biedt een hoge bescherming is zuinig in gebruik en helemaal niet vettig. Tevreden klant. Ik denk dat ik dus nog wel producten van CeraVe wil uitproberen.

Om de echtheid te controleren

Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".