Das goed spul zeg!!!!
van Marleen V. op 28/10/2021
Heb al alle mogelijke lippenbalsems gebruikt en alleen Neutrogena helpt een beetje bij Xerostomie.... Lippen zijn dan niet zo uitgedroogd en pijnlijk dus
Voor elke kwalitatieve review van minimum 50 woorden die je schrijft, ontvang je een Promocode, geldig op je volgende aankoop!
Heb al alle mogelijke lippenbalsems gebruikt en alleen Neutrogena helpt een beetje bij Xerostomie.... Lippen zijn dan niet zo uitgedroogd en pijnlijk dus
Deze lipbeschermer heeft een uitstekende bescherming voor droge lippen,vooral bij het veelvuldig dragen van het mondmasker.Het voedt de huid voldoende,zonder echt vettig aan te voelen
Goed product, toch een beetje vettig
Een heel zachte lipstick. Geeft geen kleur af dus je krijgt geen witte lippen na gebruik. Heeft ook geen specifieke smaak. Perfect om je lippen te beschermen tegen externe invloeden zonder dat het opvalt.
Alle productreviews die voldoen aan de hier uiteengezette criteria worden gepubliceerd, ongeacht of ze positief of negatief zijn. Bij de verificatie van reviews wordt de echtheid niet gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze hulppagina onder "Veelgestelde vragen (FAQ)" en vervolgens onder "Reviews".