Eindelijk, een lippenbalsem die er natuurlijk uitziet en uw lippen verzorgt - en die geen plastic verpakking nodig heeft. De nieuwe Le Papier lippenbalsem is gebaseerd op hoogwaardige ingrediënten en een natuurlijke uitstraling. Waardevolle jojoba-olie, amandelolie, vitamine E en sheaboter zorgen voor een heerlijke verzorging van je lippen. Natuurlijke schoonheid heeft tegenwoordig niet meer nodig, vooral geen minerale oliën of andere kunstmatige ingrediënten. De verpakking bestaat uitsluitend uit recyclebaar papier. De toepassing is eenvoudig, het effect is natuurlijk intens.
Hoe kom je tot het punt van natuurlijke schoonheid:
- verpakking zonder plastic
- veganistisch
- eenvoudig te gebruiken
- biologisch afbreekbaar
- niet getest op dieren
Kersenbloesem
Droom van de schoonheid van de lente en de bloeiende kersenbomen! De kersenbloesem is van oudsher een symbool van hoop en vernieuwing in Japan. Het zien van de prachtige kersenbloesems in het voorjaar is uw ideale kans om fris te beginnen. Onze lippenbalsem CHERRY BLOSSOM bevat een bloemig-zoet aroma, is voedselveilig en wordt ook gebruikt in Japanse voedingsmiddelen.
Breng het product aan op uw lippen. In plaats van het product te verdraaien zoals bij een conventionele lippenbalsem, trek je de verpakking er gewoon stuk voor stuk af met onze Le Papier lippenbalsem. Dus als de productpunt bijna op is, trek je gewoon de draad in een spiraal naar beneden en open je het papier ongeveer een halve centimeter. Uw Le Papier product is nu weer klaar voor gebruik.
SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROGENATED COCONUT OIL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, HYDROGENATED SOY POLYGLYCERIDES, STEARYL HEPTANOATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ORYZA SATIVA BRAN WAX, STEARYL CAPRYLATE , HELIANTHUS ANNUUS SEED WAX , GLYCEROL HYDROGENATED ROSINATE, AROMA, TOCOPHEROL, ORYZA SATIVA BRAN OIL, GLYCINE SOJA OIL.